Avalon Siege (Flash)
0 %

Dobývání pevností na tajemném ostrově

Avalon je mystický ostrov, který byl několikrát zmíněn v legendách o britském králi Artušovi. Právě na tomto bájném ostrově nalezl svůj proslulý meč Excalibur a také tam byl vyléčen poté, co byl zraněn v bitvě u Camlannu. Avalon jste mohli dříve najít i na mapě světa. Byla tak označena část Kanady, kde nyní nalezneme provincie Newfoundland a Labrador.

Ve hře Avalon Siege se pustíte do dobývání tohoto tajemného ostrova. Nebude to ovšem tak jednoduché. Na každém kroku je pevnost, kde narazíte na tuhý odpor. K dispozici máte kanón se šesti druhy nábojů, které můžete využít k destrukci pevností. Obránci se vám nebojácně postaví a útok vám oplatí stejnou mincí. Většinou má nepřítel více obranných kanónů a záleží jen na vás, zda se vám jej podaří porazit pouze s jedním dělem.

Při ostřelování nepřátelských zbraní budete muset na fyzikální zákony. Ty předpovídají, že těleso se v gravitačním poli pohybuje po parabolické dráze. Musíte tedy hlaveň nasměrovat tak, aby dělová koule dopadla přímo na nepřítele. Pevnost je dobyta potom, co zničíte všechny nepřátelské kanóny.

Tahové souboje vás nenutí příliš spěchat, a proto se dá hra označit za oddychovou. Podaří se vám dobýt tajemný ostrov Avalon?

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Dobývání legendárního ostrova
  • Souboje kanónů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Ewance
Domovská stránka: http://www.flonga.com/play/avalon-siege.htm
Velikost souboru: 2,92 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 410
Publikováno: 31.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-24 15:06:43
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Avalon Siege

Doporučujeme

Nahoru