Rollercoaster Creator 2 (Flash)
0 %

Stavba horských drah

V každém větším zábavním parku bezpochyby naleznete horskou dráhu. První z nich byla patentována na konci 19. století a od té doby její variace baví všechny ty, co na ni usednout. Po takovéto atrakci žádáme hlavně vzrušení a zvýšenou hladinu adrenalinu. V této hře tomu však bude trochu jinak.

Vžijete se do role inženýra, jehož úkolem je konstrukce takovýchto drah. Vašim hlavním cílem však není nadchnutí ostatních, ale nejdůležitější pro vás je, aby vozidlo na své cestě posbíralo všechny krystaly a bezpečně se všemi pasažéry dorazilo až do cíle.

Čeká na vás 30 různých levelů plných nástrah a logických hádanek. Postavit horskou dráhu není vždy jednoduché a může se stát, že pokaždé nedojede až na konec trasy. Proto musíte vše postavit precizně a dbát na fyzikální zákony.

Dráhu můžete stavět několika způsoby. K dispozici budete mít volný režim, ve kterém můžete trasu navrhovat, jak se vám zlíbí, a také stavění dráhy pomocí úseček. Využijete také speciálních prvků, mezi které patří smyčky nebo výtahy.

Jde o logickou hru, která od vás nevyžaduje žádné extrémní přemýšlení, ale spíše zaměření na detaily. Podaří se vám postavit horské dráhy tak, abyste sesbíraly všechny krystaly?

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Stavba horských drah
  • 30 levelů
  • Barevná grafika

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Spilgames
Domovská stránka: http://www.spilgames.com/
Velikost souboru: 3,85 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 448
Publikováno: 13.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-07 13:05:39
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Rollercoaster Creator 2

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

858216 přečteno
Nahoru