Slot Car (Flash)
0 %

Autíčka na dálkové ovládání

Auta na dálkové ovládání byla ve své době nesmírně velkým hitem. Vlastnit takovou autodráhu bylo snem každého dítěte, ale ne každému se splnil. Naštěstí je tady hra Slot Car, ve které si můžete požitek z jízdy s autíčkem na dálkové ovládání vynahradit nebo připomenout.

Kdo si tuto hračku pamatuje, tak ví, že jediné, co jste mohli s autíčkem dělat, bylo zrychlovat. Mačkáním jediného tlačítka se přenesl elektrický signál a závody mohly začít. Naneštěstí byla dráha plná nebezpečných zatáček a bylo nutno taky zpomalovat, jinak se mohlo stát, že váš stroj nekontrolovatelně vyletí z dráhy. To jste provedli tím, že jste jednoduše tlačítko pustili. Nejde o kompletní zážitek z jízdy, ale i tak se jedná o nesmírně návykovou a zábavnou záležitost.

Většinou má dráha dvě oddělené trasy, na jedné, z nichž je umístěno vaše auto, zatímco na druhé bude jezdit váš soupeř. Připravte se na nelítostný souboj v těchto chytlavých závodech.

Ve hře můžete závodit až s pěti auty a budete se prohánět po dvaceti tratích. Nejprve se utkáte s umělou inteligencí, která otestuje vaše schopnosti, a poté už můžete závodit proti časům skutečných hráčů.

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Závody autíček na dálkové ovládání
  • Jízda proti časům ostatních hráčů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: RaketSpel
Domovská stránka: http://www.raketspel.se/
Velikost souboru: 2,28 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 497
Publikováno: 03.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-29 10:54:22
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Slot Car

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

858216 přečteno
Nahoru