Fhotoroom HDR (4.0.13)
0 %

Profesionální úprava fotografií

Fhotoroom HDR se na stránkách pyšní všemožnými funkcemi, které si představíme níže. Ve stručnosti jde o nástroj, který poskytuje profesionální nástroje pro úpravu fotek, od těch základních, až po složité.

Jako základní funkce nabízí použití různých filtrů, oříznutí snímku, práci s vrstvami, vyvážení barev, saturaci, práci se světlem, redukci červených očí a pod. Mezi jeho přednosti patří práce s HDR (High Dynamic Range), což dovoluje vytvořit přirozeně vypadající fotografie, tak ty sureálne. V nejnovější verzi si navíc vývojáři posvítili na zrychlení služeb a aplikování filtrů a jiných změn na fotografie. Dosáhli tak až 6x rychlejší práci s fotkami než v předešlých verzích.

Program podporuje 18 digitálních raw formátů a přes 550 typů digitálních kamer. Raw konverze je nedílnou součástí programu. Redukce velikosti JPEG se hodí pro domácí fotografy nebo nadšence mobilních fotografií. Aniž se změnila kvalita fotografie dokáže Fhotoroom zredukovat velikost až o 80%, takže je možné na zařízení udělat několik fotografií. Navíc je zajištěno, aby se neztratily žádné metadata (zahrnuje Exif, GPS a IPTC).

Další funkce programu: rotace, nastavení měřítka, zešikmení, převrácení, zrcadlový obraz, panorama a režim rybího oka, práce s barevnými tóny, vyvážení barev, expoziční filtr, redukce šumu na fotkách a mnoho dalších, které se dají najít na oficiální stránce programu i s detailním popisem a přiloženými instruktážními videi.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Obrovské množství funkcí
  • Zmenšení souboru bez ztráty kvality
  • Profesionální nástroj
  • Podpora většiny formátů

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: Supporting Computers Inc
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.fhotoroom.com/products/artizen/fhotoroom-hdr.asp
Velikost souboru: 24,88 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 4.0.13
Počet stažení: 356
Publikováno: 07.03.2017
Poslední aktualizace: 2017-03-07 13:21:01
Zařazeno v kategoriích: Grafika a fotografie | Grafické programy | Bitmapové grafické programy | Správa a úprava fotografií

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Fhotoroom HDR

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru