Avast Secure Browser (73.0.1270.87)
0 %

Webový prohlížeč od bezpečnostních expertů

Mistři zabezpečení počítačů z AVAST Software přicházejí se svým novým internetovým prohlížečem Avast Secure Browser. Zaměřuje se především na bezpečnost a ochranu soukromí, ale zároveň přináší i všechny funkce, které uživatelé najdou u jiných, nejpoužívanějších browserů.

Tvůrci na produktu vyzdvihují řadu zajímavých funkcí a možností, jak si prohlížení přizpůsobit přesně podle aktuální potřeby. Jelikož jde o program od Avastu, je pochopitelné, že je nabitý řadou bezpečnostních opatření, která jsou navíc propojeny s ostatními službami této bezpečnostní velmoci. Uživatelé si tak pár kliknutími mohou opatřit Avast antivirus a pluginy zajišťující bezpečné bankovnictví nebo VPN připojení (anonymní režim prohlížení).

S instalací Avast Secure Browser přicházejí i výchozí výhody, jak již zmíněné maskování digitální stopy, inteligentní blokování reklam, ochrana před malwarem a phishingovými útoky, správce hesel, šifrování HTTPS, ochrana webové kamery nebo ověření, zda jsou uživatelé oběťmi útoků hackerů. Program dokonce nabízí i download manažera videí, které je tak možné stáhnout přímo z daných stránek a netřeba k tomu žádný jiný software.

Samotné prohlížení je rychlé a prostředí programu působí čistě. Všechny funkce mají své místo a vzhledem aplikace výrazně připomíná prohlížeč Google Chrome. Ideální prohlížeč pro uživatele hledající jednoduchost, bezpečnost a možnost vybrat si funkce podle sebe.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Rychlý a bezpečný
  • Kopec užitečných pluginů
  • Propojení s AVAST ochranou
  • Zabezpečené bankovnictví
  • Stahování videí
  • Prohlížení bez reklam

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: AVAST Software s.r.o.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.avast.com/cs-cz/secure-browser#browsefaster
Velikost souboru: 2,64 MB
Operační systém: Win 7 /Win 10 /Win 8 /Win 8.1
Verze: 73.0.1270.87
Publikováno: 21.04.2019
Poslední aktualizace: 2019-04-20 22:32:23
Zařazeno v kategoriích: Rozšíření a doplňky prohlížeče | Internetové prohlížeče | Prohlížení internetu | Internet a sítě

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Pro přispívání do diskuze se musíte nejprve přihlásit. Prihlásit se

Poradna aplikace - Avast Secure Browser

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

847323 přečteno

Pixwords nápověda 3. díl

217181 přečteno
Nahoru