Avast Secure Browser (73.0.1270.87)
0 %

Webový prohlížeč od bezpečnostních expertů

Mistři zabezpečení počítačů z AVAST Software přicházejí se svým novým internetovým prohlížečem Avast Secure Browser. Zaměřuje se především na bezpečnost a ochranu soukromí, ale zároveň přináší i všechny funkce, které uživatelé najdou u jiných, nejpoužívanějších browserů.

Tvůrci na produktu vyzdvihují řadu zajímavých funkcí a možností, jak si prohlížení přizpůsobit přesně podle aktuální potřeby. Jelikož jde o program od Avastu, je pochopitelné, že je nabitý řadou bezpečnostních opatření, která jsou navíc propojeny s ostatními službami této bezpečnostní velmoci. Uživatelé si tak pár kliknutími mohou opatřit Avast antivirus a pluginy zajišťující bezpečné bankovnictví nebo VPN připojení (anonymní režim prohlížení).

S instalací Avast Secure Browser přicházejí i výchozí výhody, jak již zmíněné maskování digitální stopy, inteligentní blokování reklam, ochrana před malwarem a phishingovými útoky, správce hesel, šifrování HTTPS, ochrana webové kamery nebo ověření, zda jsou uživatelé oběťmi útoků hackerů. Program dokonce nabízí i download manažera videí, které je tak možné stáhnout přímo z daných stránek a netřeba k tomu žádný jiný software.

Samotné prohlížení je rychlé a prostředí programu působí čistě. Všechny funkce mají své místo a vzhledem aplikace výrazně připomíná prohlížeč Google Chrome. Ideální prohlížeč pro uživatele hledající jednoduchost, bezpečnost a možnost vybrat si funkce podle sebe.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Rychlý a bezpečný
  • Kopec užitečných pluginů
  • Propojení s AVAST ochranou
  • Zabezpečené bankovnictví
  • Stahování videí
  • Prohlížení bez reklam

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: AVAST Software s.r.o.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.avast.com/cs-cz/secure-browser#browsefaster
Velikost souboru: 2,64 MB
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: 73.0.1270.87
Počet stažení: 30
Publikováno: 21.04.2019
Poslední aktualizace: 2019-04-20 22:32:23
Zařazeno v kategoriích: Rozšíření a doplňky prohlížeče | Internetové prohlížeče | Prohlížení internetu | Internet a sítě

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Avast Secure Browser

Doporučujeme

Nahoru