Internet Explorer 9 (IE9 Windows 7 64-bit)
0 %

Populární internetový prohlížeč od společnosti Microsoft

Internet Explorer je jedním z nejpoužívanějších prohlížečů webových stránek na světě, jehož tvůrcem je společnost Microsoft, která právě přichází s novou, revoluční devátou verzí. Ta se má pokusit zvrátit postupný propad počtu uživatelů tohoto prohlížeče. A potenciál na to skutečně má. Inspirován jinými prohlížeči tentokrát i Microsoft vsadil na minimalistické, moderně vyhlížející uživatelské prostředí. Díky odstranění přebytečných lišt a tlačítek tak zbývá více prostoru pro zobrazení obsahu webové stránky, o což jde především. To ocení zejména uživatelé notebooků a netbooků, kteří zpravidla surfují v mnohem nižším rozlišení než uživatelé stolních počítačů.

Díky hardwarové akceleraci grafických prvků jako je text, video, či obrázky došlo k dramatickému zrychlení načítání webového obsahu a surfování je tak rychlejší než kdy dříve. Celý prohlížeč je postaven na zcela novém enginu Chakra, díky čemuž Internet Explorer plně podporuje rozhraní HTML5 a taktéž umožňuje přehrávat videa ve formátu H.264.

Internet Explorer 9 s sebou také přináší celou řadu nových funkcí, díky kterým je surfování pohodlnější než kdy dříve. Novinkou je možnost připnout si své oblíbené weby na hlavní panel Windows a rychle se tak dostat na své oblíbené webové stránky bez nutnosti předtím zapnout prohlížeč. Také došlo ke sjednocení vyhledávacího panelu a adresního pole. Velkých změn se dočkaly i záložky, díky kterým se na své oblíbené stránky dostanete rychleji, než kdy dříve. Můžete je nyní obnovit i po zavření, nebo spustit anonymní surfování po internetu pomocí služby InPrivate. Pro uživatele Windows 7 je také jistě velmi lákavá nabídka integrace prohlížeče s operačním systémem.

Prohlížeč je vybaven řadou užitečných nástrojů, jako je například správce doplňků, který uživatele informuje o tom,kolik který doplněk vyžaduje systémových zdrojů a jak zatěžuje počítač a umožňuje mu jakýkoliv nainstalovaný doplněk vypnout nebo odstranit. Dalším nástrojem, jenž stojí nepochybně za zmínku je správce stahování, který udržuje pořádek ve všech stažených souborech a každý z nich při stahování kontroluje, zdali neobsahuje škodlivý software.

Internet Explorer 9 však bohužel nelze nainstalovat na Windows XP.
 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Jednoduchý a moderní vzhled
  • Hardwarová akcelerace grafických prvků
  • Vylepšené záložky
  • Integrace funkcí do systému Windows 7
  • Vylepšený správce doplňků
  • Možnost blokace ActiveX, reklam a scriptů
  • Inteligentní správce stahování
  • Několik režimů kompatibility
  • Režim InPrivate pro anonymní surfování po internetu

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Microsoft
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://windows.microsoft.com
Velikost souboru: 36,95 MB
Operační systém: Win Vista /Win 7
Verze: IE9 Windows 7 64-bit
Počet stažení: 14182
Publikováno: 18.01.2012
Poslední aktualizace: 2012-01-18 18:01:48
Zařazeno v kategoriích: Internet a sítě | Prohlížení internetu | Internetové prohlížeče

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Zobač
Zobač

Ve fotošopu po úpravě obrázku chci tento uložit a objeví se mi sdělení ,že obraz je uzamknut musím ho uvolnit pomoci Windovs exploreru .Ten ovšem nemohu ve W10 nalézt.

25.10.18 17:41 reagovat

monalisa
monalisa

dobry den, zniceho nic nemohu otevrit zadny prohlizec internetu. primarne byl pouzivany google chrome. klikam na nej a nejde otevrit. internet explorer nemohu v pocitaci dohledat..co s tim???? jak se dostanu na internet abys stahla jiny prohlizec?

12.12.15 23:15 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, buď se můžete připojit na jiném PC a prohlížeč si stáhnout např. na flash disk, nebo se pořádně podívejte na původní PC a do Nabídky Start napište Internet Explorer. Stejně tak by mělo fungovat, když do klasického průzkumníku napíšete do adresního řádku internetovou adresu.

14.12.15 10:50 reagovat

Dagmara Pavlátová
Dagmara Pavlátová

Neotevírá se mi internet a nevím si s tím rady. D.Pavlátová

02.10.13 09:39 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, prosím o upřesnění problému a doplnění detailů - neotvírá se internet znamená, že nemůžete otevřít Váš internetový prohlížeč (Internet Explorer nebo jiný) nebo jej otevřete jen se nedostanete na požadovanou stránku? A nefunguje pouze jedna jediná, nebo celkově přístup k internetu? Píšete dotaz z jiného PC v domě, nebo například v práci? Jaký je Váš poskytovatel internetového připojení?

02.10.13 10:05 reagovat

Majka
Majka

Dobrý den,před 14 dny jsem použila nápovědu a odbornou pomoc(vrátit změny v počítači k datu asi 23.12.2012.Program běžel normálně,ale asi ve čtvrtině vypnuli el.proud a od té doby mi nejde int.explorer a nefunguje ani nápověda.Známý mi zprovoznil pouze modzilu firefox,ale ani tam nefunguje nápověda a jiné.Na cokoliv kliknu,tak to nelze najít.Prosím o radu co s tím?Moc děkuji Majka

15.01.13 22:12 reagovat

Jakub
Jakub (administrátor)

Dobrý den, každé takovéto násilné vypnutí PC v takto citlivé situaci je velkým rizikem pro PC. To vaše dopadlo ještě poměrně dobře, zdá se. Na pořadu dne by měla být oprava systému Windows z instalačního disku, případně jeho reinstalace.

16.01.13 12:51 reagovat

Poradna aplikace - Internet Explorer 9

Do poradny

internet-explorer: Nefunguje internet na tabletu

na počítači jsem přihlášen k internetu,ale na tabletu se nemohu doatat na seznam.cz.píšou že je problém s ověřením.Co mám dělat? Děkuji

václav Jenč 1.1.2017 Odpovědi (1) Odpovědět

internet-explorer: XBOX Daily Challenge - Denní výzvy nejdou spustit

nejdou mi otvírat všechny denní výzvy v XBOXU dřív to šlo ,můžete mi poradit? Děkuji

mamka1212 9.2.2014 Odpovědi (1) Odpovědět

internet-explorer: Nemohu se dostat na youtube

Dobrý den,

potřebovala bych poradit. Nemohu se dostat na stránky youtube. Když youtube zadám do prohlížeče, nic se neděje. Můžete mi prosím někdo poradit, co mám udělat? Předem děkuji.

Andrea 3.1.2014 Odpovědi (1) Odpovědět

internet-explorer: Nemohu se přihlásit na Seznam.

Uvádím jak správný email a heslo a přesto se na svém počítači nemohu přihlásit. O tom, že uvádím správný email a heslo se mohu přesvědčit tím, že když tyto údaje zadám na jiném počítači jsem přihlášen.

ifkouril@seznam.cz 8.11.2013 Odpovědi (4) Odpovědět

internet-explorer: Abecední řazení oblíbených položek

Dobrý den, mám jeden problém. Svoje složky si neřadim podle abecedy, vyznám se v tom podle toho, jak jsem si to uložila (nejnovější položka na konci). Měla jsem to tak, ale dnes po nějaké aktualizaci Windowsu se mi oblíbené položky seřadily podle abecedy. Nevíte, co s tím? Moc by mi to pomohlo.

Děkuji předem za odpověd :)

O.B. 28.7.2012 Odpovědi (2) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

222657 přečteno
Nahoru