Emilka Holubová: Montezumův poklad (1.0)
60 %

Zábavná hra v pěkném grafickém kabátku

Emilka Holubová: Montezumův poklad je velmi zvláštní název neobyčejně zábavné hry. Ta je založena na velmi oblíbené aktuální zábavě v podobě bejeweled her. Ve hře lze tudíž nalézt klasický princip logických her s diamanty.  Ten je však ozvláštněn příběhem cestovatelky, objevitelky a archeoložky Emilky. Mimo příběhové linie zaujme i množství bonusů a herních doplňků.

Hra je postavena na logickém uvažování, obrazové orientovanosti a hlavně rychlých reakcích. Hráč dostane přidělen časový limit, během kterého se snaží splnit zadání, které jej posune do dalšího kola. Na herní obrazovce je v rámci čtvercové plochy poskládáno několik desítek různých drahých kamenů či artefaktů. Jednoduchým tažením do čtyř světových stran o vzdálenost jednoho políčka může hráč změnit jeho polohu a vytvořit tak řadu stejných kamenů. Jakmile je vytvořena řada dlouhá alespoň tři pole, jsou tyto kameny odebrány a shora nahrazeny novými. Cílem každého kola je mimo nasbírání největšího počtu bodů také zapojení speciálních kamenů s diamanty. Ty slouží jako klíče k dalším kolům a je třeba je vždy získat všechny.

Mimo časové omezení, diamanty a bonusy v podobě mnohonásobných nebo dlouhých řad kamenů, lze využít ještě mnoha dalších vylepšení. To hlavní představují totemy. Za úspěchy během hry může hráč získat hvězdy, které následně přidělí k některému z bonusů v podobě totemů. Ty mu ve hře pomohou při získávání většího počtu bodů, prodloužení celkové doby případně rušení kamenů stejné barvy při zahrané řadě.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající grafické zpracování
  • Množství bonusů
  • Zajímavý příběh
  • Snadné ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Špidla Data Processing
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.spidla.cz
Velikost souboru: 18,76 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 3272
Publikováno: 12.12.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-12 12:25:14
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Dětské hry | Logické hry | Dema her

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 7 krát

Aplikaci již není možné stáhnout

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
zxretro

zxretro

29.08.2013

65 %

plusplynulé zpracování hudba grafické efekty pozitivní atmosféra domyšlené bonusy, ukládání ap.

plusneoriginální nápad demo jen na 60 minut, pak musíte zaplatit

Hezky provedená hra, nicméně velmi starý, byť dobrý nápad, stokrát předělaný a známý v různých podobách. Oceňuji efekty a pěknou hudbu.

Kristýna

Kristýna
Nepříhlásený užívatel

28.08.2013

95 %

plusTato hra je velmi zábavná. Hra montezumův poklad je logická hra ale neni to těžké. Myslím si že jsem vyskoušela už mnoho podobných her ale tato je nejlepší.

plusKdyby s te si hru zakoupili na internetu a měli špatný server není to problem hry ale ve vašem počítači nebo notebooku .

tato hra je velmi zabavná a logicka. Každý člověk má svůj styl myslíš že velké množství lidi se to muže líbit ale také nemusí protože mohou mít jin styl . Snad se vam tato hra bude líbit a zezkou zabavu

Poradna aplikace - Emilka Holubová: Montezumův poklad

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

857258 přečteno
Nahoru