Legend of Fae (1.0)
0 %

Logická hra s RPG prvky

Na ostrově Sea Cross se začaly dít velmi zvláštní věci. Po ostrově se pohybují tvorové, kteří všude způsobují chaos, a mladá čarodějka Claudia se rozhodla, že situaci prozkoumá.  Hlavní hrdinka této hry je vržena přímo do víru dění, jelikož chce najít svého strýčka, který kdesi na ostrově zmizel.

Claudie na své cestě bude čelit spoustě nebezpečí. A i když vůbec neví, co se kolem ní děje, tak bude muset bojovat se spoustou nepřátel. Hra je postavena na klasické hře Bejeweled, kde k sobě skládáte kameny stejné barvy, které poté zmizí. V této hře jde o 4 druhy kamenů, které reprezentují 4 elementy. V rychlých soubojích budete získávat sílu elementů právě tak, že je k sobě budete náležitě skládat.

Seřazení několika elementů v řadě vám dá přístup k různým kombům a silnějším útokům. Na konci každého kola získáte odměnu, kterou můžete využít na různá vylepšení. Čeká na vás spousta nových a zajímavých kouzel.

Bitvy jsou velmi zábavné. Jednotliví nepřátelé jsou více, či méně odolní vůči různým elementům a k jejich poražení budete muset taktizovat a přemýšlet. Velkou výzvou jsou bitvy proti bossům.

Grafika i zvukové efekty jsou pohádkové a okouzlující. Jedná se o velmi netradiční logickou hru, která má spoustu RPG prvků a je nesmírně návyková. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Nevšední logická hra
  • Úžasné grafické provedení
  • Spousta RPG prvků

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Endless Fluff Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.endlessfluff.com/lof_info.html
Velikost souboru: 75,41 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 546
Publikováno: 14.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-10 14:01:13
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Logické hry | Dema her

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Legend of Fae

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

858216 přečteno
Nahoru