Mothhead (1.0)
0 %

Úchvatná umělecká hra

Ve hře Mothhead se budete pohybovat v temném, snovém světě a řešit jednoduché hádanky. Hra má vynikající umělecké zpracování a oplývá mnoha originálními prvky.

Mothhead je vyvíjen studiem Massive Black, které je pro své ilustrace a animace velmi uznáváno. Jejich práci jste mohli vidět v proslulých titulech jako Bioshock, Infamous nebo Silent Hill. Toto studio však chtělo něco víc a rozhodlo se vytvořit vlastní hru. Vznikl z toho Mothhead.

Jedná se o hru, ve které ovládáte mola poletujícího v tajemné a trochu strašidelné jeskyni. Avšak mol není vše, co budete řídit. Pokud mol najde malé tělo trochu podobné lidskému, může se s ním spojit a stát se jeho hlavou a myslí. Vznikne z toho podivné monstrum a v jeho kůži budete prozkoumávat děsivá zákoutí tamního světa. Při svém putování budete také muset vyřešit několik hádanek.

Mothhead je velmi originální počin, který je něčím na hranici umění a zábavy. Autoři dokázali, že moderní engine Unity umí skvěle pracovat s fyzikálními zákony a předvedli také velmi krásné, umělecké zpracování.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Nádherný umělecký zážitek
  • Originální prvky
  • Děsivý svět

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Massive Black
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://unity3d.com/pages/mothhead
Velikost souboru: 360,01 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 592
Publikováno: 20.06.2013
Poslední aktualizace: 2013-06-14 09:05:55
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Logické hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Mothhead

Doporučujeme

Nahoru