Slay the Spire (Early Access)
0 %

Mix karetní hry s roguelike principem

Tvůrci z Mega Crit Games si pro rok 2018 připravili důsledně propracovanou karetní hru, která vyčnívá mezi novými tituly a hráčům poskytuje skvělý zážitek i přesto, že je stále v předběžném přístupu. Slay the Spire je jakýmsi mixem Hearthstoneu s Darkest Dungeonem a z každého titulu si bere jen to nejlepší.

V podstatě jde o karetní hru s principem roguelike, kdy se hráči vydávají na mise v procedurální generovaném světě, který je vždy jiný a se svým hrdinou se postaví hordám nepřátel. Momentálně jsou na výběr jen tři hlavní postavy - jeden například léčí, druhý je průkopník otrav a jedů. S těmito bojovníky se hráči setkají s různými druhy nepřátel, po kterých poražení získají různé odměny v podobě karet, lektvarů, předmětů apod.

Základem je pak skládání karetních balíčků s tisíci kombinací. Nechybí ani craftenie předmětů z více než stovky základních objektů, které se dají najít. Celkově je ve hře 200+ karet a přibývají další. Co se týče akce, tak je možné provést jeden z 50 různých pohybů nebo kouzel.

Každý druh nepřátel je jinačí a postupně si hráči pozisťujú, jaké jsou jejich zvyky, aby se mohli vyvarovat ztrátě všech životů. Vůbec totiž není těžké ztratit hru v jednom tahu. Runy se postarají o hybatel děje a poskytují různé výhody v bojích - slabší poškození, silnější dopad kouzel, vrácení do hry a pod. Soutěžící by ale měli vědět, že ve hře budou často umírat, tedy pokud si nevyzkoušel denní výzvy, které nejsou až tak náročné a nabízejí benevolentnější pravidla.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skládání balíčků
  • Tahová hra
  • Stovky karet a předmětů
  • Roguelike přístup
  • Denní výzvy

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Mega Crit Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.megacrit.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: Early Access
Počet stažení: 728
Publikováno: 24.12.2018
Poslední aktualizace: 2018-12-24 16:20:40
Zařazeno v kategoriích: Strategie | Steam hry | Akční hry | Logické hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Slay the Spire

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

222636 přečteno

Pixwords nápověda 2. díl

445689 přečteno
Nahoru