The Room Three (1.0)
0 %

Třetí pokračování mysteriózní puzzle hry

V roce 2012 začala cesta britského vývojářského studia Fireproof Games s jejich hrou The Room. Původně titul pro iOS postupně expandoval i na jiné platformy, až se dostal ik PC hráčům. The Room Three je třetím pokračováním hororové puzzle hry, která má také mobilní port, ale na velkých monitorech se lépe vyjímají detaily, které tvůrci do jednotlivých místností umístili.

Hráči se opět budou setkávat s řadou nepříjemných úkolů v několika místnostech, kde budou nuceni zkoumat každičký detail. Verne zpracované prostředí nabízejí nádherné lokality s množstvím předmětů, se kterými je možná interakce. Za řešení záhad získají hráči jehlany s ornamenty, které postupně otevírají další indicie a posouvají děj dopředu.

Oproti předešlým částem série přibyly nové technologie na zkoumání okolí, vylepšené bylo i cestování v čase a opět se vrací známý okulár, přes který je potřeba nahlédnout na věci zblízka a odhalit i ty nejskrytější tajemství.

Pokud si hráči nevědí rady, mohou využít systém pomůcek. Celá hra je v angličtině a bez její znalosti nelze dostat příliš daleko. Scény, kde hráči musí pracovat a řešit mystéria jsou protkány animacemi, kde nejvíc vyniknou hororové prvky a podmanivá hudba. Rébusů je mnoho, času nepočítaně, takže stačí vstoupit do magického světa detailů a užít si každičký okamžik.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Rébusy v místnostech
  • Založené na detailech
  • Pozorování okolí
  • Úspěšné pokračování série
  • Hororová atmosféra
  • Podmanivá hudba

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Fireproof Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.fireproofgames.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 1141
Publikováno: 16.11.2018
Poslední aktualizace: 2018-11-16 09:03:47
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Logické hry | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - The Room Three

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru