Blizzard možná plánuje remaster hry Diablo ll

Již delší dobu spojena firma Activision Blizzard se pravděpodobně chystá na remaster známé a legendární hry Diablo 2. Po hrách, jako Crash Bandicoot, Spyro the Dragon nebo Warcraft 3 bychom tak mohli ještě letos vidět na našich monitorech znovuzrození tohoto výjimečného RPG titulu.

Informace o možném remastri prozradil redaktor francouzského webu Actugaming, který v minulosti již úspěšně předpověděl ohlášení her Diablo 4, World of Warcraft: Shadowlands a Overwatch 2 na Blizzconu 2019. Jeho prohlášení je ale zatím nutné brát s rezervou a to hned ze dvou hlavních důvodů.

Tím prvním je fakt, že designový šéf původního Diabla ll, David Brevik, se vyjádřil, že Vucsina zdrojového kódu se ke hře nezachovala z důvodu nezálohovaná. To by logicky vyústilo k procesu psaní kódu nanovo, což může být zvláště při předělávání hrách poměrně náročné.

Druhým důvodem, proč se nemusíme hry vůbec dočkat, je fakt, že poslední a dlouho očekávaný remaster Warcraft 3: Reforged dopadl katastrofálně. Reforged zároveň dosáhl i nejnižší hodnocení na Metacritic a ani po měsících od vydání není vyladěný.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru