Crysis Remastered ohlášen

Fanoušky herní série Crysis jistě potěší ohlášení o nové, remasterované verzi. Crytek dodává, že Crysis Remastered bude k dispozici na všech herních platformách, jako PC, Xbox One, PS4 a Switch.

Hra by měla dostat pořádně vylepšení, pokud jde o grafickou stránku. Zaměřené budou na textury ve vysoké kvalitě, přidání detailů objektem, přibude temporal antialiasing, space screen ambient occlusion, voxelová iluminace a vývojáři mysleli i na celkovou hloubku obrazu.

Mezi dalšími úpravami a vylepšeními vzpomínají nasvícení, motion blur, paralax occlusion mapping i celkové efekty. Dále se hráči na našlapaný PC mohou těšit na realističtější mlhu, paprsky světla nebo nový raytracing při odlescích.

V nedávném videu tvůrci vysvětlili kombinaci starých efektů a softwarového raytracing, což by mohlo zlepšit plynulost hry. I přesto, že ve hře byl v minulosti výborný multiplayer, momentálně ho tvůrci nezmiňují a říkají jen o singleplayerové kampani. O Switch verzi hry se postará studio Saber Interactive, které stojí například za Witcher.

Zajímavostí značky je, že když vyšla v roce 2007 hra Crysis, jen málo počítačů ji mohlo spustit na těch nejlepších detailech. Dokonce ani teď to prakticky není možné, což dovedlo tvůrců k myšlence vytvořit remaster. Zatím poslední hrou ze série byl Crysis 3 z roku 2013.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru