Counter Strike: Global Offensive tabulka ranků

Akční multiplayerová hra Counter Strike: Global Offensive patří mezi nejpopulárnější online zábavu. Pokud vás někdy zajímalo, jak moc jste v CS:GO dobří, poznáte to podle svého ranku. Jde o rozřazení hráčů do osmnácti skupin. Která patří vám?

CS:GO rank – co to je?

Rank v případě Counter Strike: Global Offensive určuje výkonnostní skupinu, do které hráč patří. Týká se pouze tzv. kompetitivního hraní, kdy se hráč postaví proti reálným soupeřům a odehraje s nimi zápas. Pro přidělení ranku pak musí nejprve odehrát několik základních zápasů a následně vyhrát 10 kompetitivních. Systém následně hráče dle nasbíraných dat zařadí do některé ze skupin.

Counter Strike: Global Offensive skóre zápasu

Dalším hraním hráč postupuje do lepších, případně padá do horších skupin. Záleží na tom, zda vyhrává, s jakými a hlavně proti jakým hráčům hraje. Pochopitelně největšího postupu se dočká tehdy, pokud vyhraje zápas proti rankově silnějším soupeřům. CS:GO matchmaking však většinou nedovoluje příliš velké rozestupy mezi hráčskými skupinami v zápasech. Velké rozdíly se tak nejčastěji týkají pouze předem ustavených týmů (skupina kamarádů apod.).

 

Tabulka s ranky

CS:GO obsahuje celkem 18 rankových skupin. Nejhorší skupinu představuje Silver I a naopak nejlepší hráči patří do The Global Elite. Podívejte se ostatně sami, do jaké části hráčského spektra patříte.

Counter Strike Global Offensive ranky

Do jaké rank skupiny patříte? Pochlubte se v diskuzi.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 8 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
tomas
tomas

gold nova 2 jsem :)

25.11.19 15:03 reagovat

Doporučujeme

Nahoru