Další šílená hra na obzoru. Veverka se zbraní si podmanila internet

Nová zábavná hra Squirrel With a Gun se blíží na Steam a hráčům nabídne zážitek, na jaký jsme čekali pořádně dlouhou dobu. Veverka se zbraní v ruce se bude jezdit po klidné americké obytné zóně, kde bude skotačit neuvěřitelné kousky. Mimořádně originální koncept si získal doslova celý herní internet a hráči se už neumí dočkat.

Za hrou stojí indie vývojář Dan DeEntremont, který musí mít po vydání prvního traileru ke hře určitě radost. Zájem je obrovský as tím přichází i větší zodpovědnost. Squirrel With a Gun je postaven na Unreal Engine 5 od Epic Games a nabídne šílenou zábavu v otevřeném herním světě.

Veverka bude se zbraní v ruce pobíhat vedle nic netušících obyvatel, aby si zastřílela na cokoliv, co ji napadne. Kromě toho je zřejmé, že se objeví i jakísi agenti, kteří přišli celou situaci s nezbednou veverkou řešit.

Kromě střelby budou hráči vykrývat útoky, odzbrojovat nepřátele a také dojde i na létání. Zpětný ráz je totiž velký na tak malé zvířátko, proto dojde také na aeroakrobaci. Hráči si budou moci užít i záškodnictví, protože s veverkou lze krást obyvatelům telefony, zákusky a cokoli, co tento rozkošný malý hlodavec unese.

Podle traileru bude možné veverku přizpůsobit podle preferencí, což rozhodně zvedne úroveň hry. Hráči jí tak nasadí klobouček, oblečou kalhoty a podobně. Dojde i na řešení logických úkolů, za které pak hlodavec získá sladkou odměnu, na které si dosyta zamlsá.

Zdá se, že žánr videoher o zvířatech způsobujících chaos ve světě má nového uchazeče, který se jednoho dne přidá ke hrám jako Untitled Goose Game, Goat Simulator a dalším. A kdy to bude? DeEntremont momentálně na stránce hry na službě Steam uvádí, že plánované datum vydání hry Squirrel With a Gun je „dobrá otázka!“. To znamená, že to může nějakou dobu trvat, než se budeme moci stát tímto legendárním hlodavcem.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru