Dota 2 představuje nového hrdinu. Sympatická Marci je oblíbenou postavou Dota seriálu od Netflix

Jen před pár dny skončil největší turnaj v MOBA hře Dota 2, The International s pořadovým číslem 10, a společnost Valve již tradičně představila i nového hrdinu. Nebude jím nikdo jiný, než Marci, oblíbená postava z anime série Dračí krev od Netflix. Společnice Mirany si srdce hráčů a diváků získala svou roztomilostí spojenou s tichostí.

Vynikající bojovnice se tak stane dalším hrdinou v bohatém hero-poolu a je nutno dodat, že poměrně neočekávaně. Je sice pochopitelné, že se Valve snaží rozšířit hrdinů o postavu, kterou už hráči znají, ale v předchozích letech docházelo vždy k alespoň nějakým náznakem o nových postavách ve hře. Dota 2 komunita tentokrát získá hrdinku, která ale ještě nemá oficiální datum vydání.

Neví se ani to, jaké schopnosti bude Marci ve hře mít a všechno, co víme, jsou zatím minimální informace z představené krátké ukázky. V ní se Marci pouští do nepřátel s umem i hrubou silou, kterou kombinuje s šibalským úsměvem a milým vzhledem.

Krátký film je vytvořen v 3D v engine Source 2, na kterém stojí i celá hra Dota 2. O 2D animace se postaralo Studio Mir, které vytvořilo právě animovaný seriál Dota: Dračí krev pro Netflix. Vzhledem k povaze postavy je možné usuzovat, že půjde o bojový typ hrdiny, který se pravděpodobně bude hodit na pozici carry nebo offlinky.

Valve je se seriálem očividně spokojené, protože kromě Marci už v minulosti přidali do hry i formu hrdinu Dragon Knight právě s designem draka se seriálu. Už teď víme, že Netflix, Valve a Studio Mir pracují na další, v pořadí druhé sérii, která by měla osudy trojice sympatických postav rozvinout více.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 4 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Doporučujeme

Nahoru