Excalibur žije a přináší Overwatch zdarma

Excalibur, legendární český časopis o počítačových hrách, je zpět na herní scéně. Z původně prvního tištěného magazínu o hrách v Česku se stal plnohodnotný herní web. Motto „Hráči hráčům“ pak skvěle vystihuje jeho komunitní zaměření a moderní směřování.

Na webu Excalibur.cz se hráči mohou dočíst čerstvé novinky zejména ze světa online hraní. Páteř webu totiž tvoří hry jako World of Tanks, League of Legends, DotA 2, případně bleskurychlá akce jménem Overwatch. Ostatně populární web o tancích WoT.cz se rozrostl právě v Excalibur a přináší tak nově postřehy a návody nejenom ze světa tankových bitev.

Overwatch na PC, PS4 a XBone zdarma

Na portálu Excalibur patří akční FPS multiplayer Overwatch mezi čtveřici hlavních her. A právě tenhle počin od kalifornských Blizzard Entertainment se postaral o pořádný poprask. Ač se jedná o tradiční akční multiplayerový titul, autoři jej vydali jako placenou hru. Ovšem velmi záhy se tento krok ukázal jako jediný rozumný. Jelikož má hra své obrovské kvality, jejím zpoplatněním došlo k velkému zlepšení herního zážitku. Vývojáři tvrdě potírají cheatery, neustále dodávají nový obsah a o hru se celkově velmi aktivně starají. Dvojnásob pak hráče může těšit, že Blizzard oznámil speciální testovací víkend. Overwatch si lze zdarma stáhnout a hrát v termínu od 20:00 pátku 18. 11. 2016 a to až do ranních pondělních hodin (přesněji do 4:00 v pondělí 21. 11. 2016).

 

Overwatch zdarma 18. - 21. 11. 2016

 

Pro hraní Overwatch zdarma si založte účet na Battle.net a víkend od 18. listopadu si zakroužkujte v kalendáři.

Pokud nechcete, aby vám podobné informace z her WoT, DotA 2, Overwatch a dalších unikly, dejte si do záložek Excalibur.cz – herní portál „od hráčů pro hráče“! 

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru