Farming Simulator 15 – jen 6 dní!

Cover hry

Za šest dní přijde vrchol a zúčtování proběhlé dvouletky, tedy doby od vydání posledního plnohodnotného dílu farmářské série Farming Simulator (nebo také Landwirtschafts Simulator). Vývojáři ze společnosti GIANTS zatím v době čekání fanouškům postupně vysílají speciální gameplay teaser videa, která paradoxně čekání ještě znesnadňují. Každé video totiž odhaluje jinou část herní náplně a často tak ještě zvyšuje již tak obrovský zájem o hru. Necháváme tedy na vás, zda si videa pustíte, nebo ne. Ovšem doporučujeme tak učinit, jsou skvělá a perfektně vás připraví na všechno, co v podobě Farming Simulator 15 přijde již 30. října 2014.

Aktualizace: Farming Simulator 15 úspešně vyšel! Demo sice není k dispozici, ale českou verzi hry najdete zde: Farming Simulator 15

Gameplay Teaser #1

První z videí představuje úplný základ a to co do strojů, tak i činností. Autoři vyjeli s traktorem SAME Fortis 190 osazeným kultivátorem Köckerling Trio 300M. Následně pak použili traktor NEW HOLLAND T6.160 se secím zařízením. Výsledek je pak více než zřejmý.

Gameplay Teaser #2

Gameplay Teaser s číslovkou 2 se již věnuje čistě sklizni a ukazuje v něm i novinku v podobě pásového NEW HOLLAND CR 10.90. To se pak sklízí úplně samo. Na konci videa se nezapomeňte podívat na možnosti silniční přepravy sklizeného obilí.

Gameplay Teaser #3

Třetí gameplay teaser se pak věnuje novince nejzásadnější a tou jsou lesní harvestery a obecně těžba dřeva. Nemá smysl cokoli dál vypisovat, video vše krásně ilustruje.

Gameplay Teaser #4

Video s číslem čtyři se opět vrací ke sklizni a polím. Slámu je totiž zapotřebí zpracovat a odvézt. Za tímto účelem autoři připravili hned několik zajímavých strojů – nechybí zde ani oblíbená značka LIEBHERR.

Gameplay Teaser #5

Zatím poslední, páté video obsahuje mix všeho. Setí, hnojení, sklizeň i orbu. Z lesního hospodářství se pak opět vrátí k těžbě, ale předvede i speciální sázecí stroj. Celkově pak video obsahuje množství nových strojů a jeho závěr stojí rozhodně za to!

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

862713 přečteno

Doporučujeme

Nahoru