Farming Simulator 15 – jen 6 dní!

Cover hry

Za šest dní přijde vrchol a zúčtování proběhlé dvouletky, tedy doby od vydání posledního plnohodnotného dílu farmářské série Farming Simulator (nebo také Landwirtschafts Simulator). Vývojáři ze společnosti GIANTS zatím v době čekání fanouškům postupně vysílají speciální gameplay teaser videa, která paradoxně čekání ještě znesnadňují. Každé video totiž odhaluje jinou část herní náplně a často tak ještě zvyšuje již tak obrovský zájem o hru. Necháváme tedy na vás, zda si videa pustíte, nebo ne. Ovšem doporučujeme tak učinit, jsou skvělá a perfektně vás připraví na všechno, co v podobě Farming Simulator 15 přijde již 30. října 2014.

Aktualizace: Farming Simulator 15 úspešně vyšel! Demo sice není k dispozici, ale českou verzi hry najdete zde: Farming Simulator 15

Gameplay Teaser #1

První z videí představuje úplný základ a to co do strojů, tak i činností. Autoři vyjeli s traktorem SAME Fortis 190 osazeným kultivátorem Köckerling Trio 300M. Následně pak použili traktor NEW HOLLAND T6.160 se secím zařízením. Výsledek je pak více než zřejmý.

Gameplay Teaser #2

Gameplay Teaser s číslovkou 2 se již věnuje čistě sklizni a ukazuje v něm i novinku v podobě pásového NEW HOLLAND CR 10.90. To se pak sklízí úplně samo. Na konci videa se nezapomeňte podívat na možnosti silniční přepravy sklizeného obilí.

Gameplay Teaser #3

Třetí gameplay teaser se pak věnuje novince nejzásadnější a tou jsou lesní harvestery a obecně těžba dřeva. Nemá smysl cokoli dál vypisovat, video vše krásně ilustruje.

Gameplay Teaser #4

Video s číslem čtyři se opět vrací ke sklizni a polím. Slámu je totiž zapotřebí zpracovat a odvézt. Za tímto účelem autoři připravili hned několik zajímavých strojů – nechybí zde ani oblíbená značka LIEBHERR.

Gameplay Teaser #5

Zatím poslední, páté video obsahuje mix všeho. Setí, hnojení, sklizeň i orbu. Z lesního hospodářství se pak opět vrátí k těžbě, ale předvede i speciální sázecí stroj. Celkově pak video obsahuje množství nových strojů a jeho závěr stojí rozhodně za to!

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453517 přečteno

Pixwords nápověda 1. díl

869598 přečteno

Doporučujeme

Nahoru