Farming Simulator 22 přinese řadu novinek. Nebude chybět nový stavební režim

Nejoblíbenější farmářský simulátor od vývojářů z Giants Software se chystá na novou sezonu ve velkém stylu. Farming Simulator 22 bude ještě před oficiálním vydáním přepracován tak, aby rozšířil režim stavby. To vše díky hráčské komunitě a vývojářům, kterým na hráčích záleží.

V novém rozhraní, které se výrazně podobá hry jako Planet Coaster nebo Planet Zoo tak již nebude nutné přepínat mezi stavebním režimem a nástrojem pro úpravu krajiny. Dojde k automatizaci celého procesu a plynulejšího zážitku ze samotného farmaření.

Tvůrci zapracovali i při zvýšení položek, které se dají na plochu umístit a stejně tak se změny dotkly i celkového herního prostředí. Předělané tak bylo menu a další prvky, které budou pro hráče intuitivnější, čímž by se mělo docílit zpřehlednění celé hry i pro nováčky.

Nová editace krajiny

Pomocí nového nástroje při editaci krajiny pracují hráči se štětcem, mění si jeho velikost a rozmisťování velkých zemědělských ploch tak bude jednodušší, stejně jako tvorba ohrad pro zvířata. Novinkou je umísťování plotů, kdy stačí osadit jeden kol a táhnout zbytek plotu. Nebudou chybět ani interaktivní brány.

Celková změna krajiny s rozmisťováním předmětů či budov bude možná z ptačí perspektivy. Znamená to jediné - jednodušší splnění požadovaného stavu farmy. Budovy, které mohou hráči stavět, se rozšíří například o bioplynovou stanici nebo sila a nebudou chybět ani skleníky, sady, generátory, prodejní místa, továrny apod.

Detaily rozhodují

Vše bude opět propracované do nejmenších detailů a ekonomika farmy bude záviset na propojení jednotlivých sfér farmaření. Každé zvíře bude moci mít vlastní ohradu podle potřeby (velká zvířata = větší ohrada) a důraz bude kladen i na noční krajinu díky osvětlení. O detailnost prostředí je tak dobře postaráno a pokud by to někomu nestačilo, tak může přihodit dekorační květiny, sochy nebo vysadit stromy vedle cestě.

Naproti ostatním AAA titulem ale vývojáři z Giants Software nepoužívají žádný z osvědčených enginů, ale vyvinuli si vlastní Giants Engine 9, který prošel v předchozích letech série řadou změn. Pro hru Farming Simulator 22 přichází vyladěný a optimalizovaný jako nikdy předtím.

Datum vydání už brzy

Novým bude v tomto ročníku i DirectX 12 pro PC, MSAA metody, propracovanější stíny a různé vykreslovací techniky, které zajistí ten nejrealističtější zážitek. Farming Simulator 22 k nám dorazí 22. listopadu a jako předešlé tituly ze série Farming Simulator, i tentokrát bude obdarovaný češtinou díky velkému zájmu české hráčské komunity. K dispozici bude hra na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X / S, Xbox One, službě stáda nebo i pro OS Mac.

Zdroj: Farming Simulator

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

869569 přečteno

Pixwords nápověda 3. díl

227454 přečteno

Doporučujeme

Nahoru