Fortnite vítá v rámci Halloweenu známou dvojici postav ze série Resident Evil

Blíží se Halloween a vývojáři hry Fortnite vidí příležitost, jak do hry přinést nové postavičky. Po mnoha předešlých filmových či seriálových postavách tak na řadu přichází také série Resident Evil v rámci události Fortnightmares.

Kromě příšer a vícero speciálních nových útoků si tak hráči budou moci ve Fortnite zahrát za dvojici oblíbených postav této hororové série. Řeč je o postavách Chrise Redfielda a Jill Valentine, členů týmu S.T.A.R.S., kteří si tak nově prorazí cestu i do oblíbeného battle royale.

Za Chrise si hráči zastřílejí v podobě verze ze série Resident Evil i jako postavy z nejnovějších pokračování značky Resident Evil 7 a Resident Evil: Village. Jill na sebe vezme podobu z první hry Resident Evil nebo remaku třetího dílu, takže na své si přijdou fanoušci starších i nových verzí.

Spolu s postavami přicházejí i bonusové předměty, jako například ikonický psací stroj, který hráče informoval o pozadí děje ve hrách Resident Evil, nebo bylinky, které zase sloužily k výrobě léčiv. Chris a Jill budou k dispozici buď k zakoupení samostatně, nebo v rámci speciálního Halloweenského balíčku. Epic Games a Capcom tak rozbíhají další spolupráci po vzoru zařazení bojovníků ze Street Fightera do Fortnitu.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453484 přečteno

Doporučujeme

Nahoru