GTA 5 dostane remaster pro next-gen konzole a dorazí i propracovaná GTA trilogie

Jedna z nejúspěšnějších herních sérií vůbec Grand Theft Auto hráčům dopřeje před vydáním šestého pokračování dvě parádní novinky. Tou první bude přeměna GTA 5 na next-gen verzi, aby si hráči mohli užít ještě lepší hru s nejlepším hardwarem, jaký je momentálně na konzolách k dispozici.

Tou druhou je pak vydání GTA Trilogy - remasterované trilogie her Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas pro PC, konzole i mobilní zařízení. Podle původních zpráv od Insider Toma Hendersona jsou zvěsti o remastri trojice GTA her pravdivé, ale datum se posune až na rok 2022.

Z pohledu Rockstaru to smysl dává, protože vydat obě hry najednou by způsobilo nerozhodnost hráčů a tím pádem i nižší zájem o jednotlivé tituly. Takto si všechno pěkně naplánují dopředu a nabídnou hry s dostatečným časovým rozestupem, aby z nich "vyryžovali" co nejvíce. Vydání GTA 5 pro novou generaci konzolí je naplánováno na 11. listopadu 2021, při trilogii zatím přesné datum není znám.

Zejména informace o GTA: Trilogy ale třeba brát s rezervou, protože od Rockstaru nepřišly žádné oficiální informace o vydání. Když se tak ale stane, trojice her Grand Theft Auto pravděpodobně vyjde někdy v polovině roku 2022, ne-li později.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru