Rychle a bez registrace: Jak hromadně vytvořit nové emaily ve službě Gmail?

Potřebujete si vytvořit nové emailové adresy, ale nechce se vám do toho, protože jde o zdlouhavý proces? Používáte-li Gmail, máme pro vás rychlé a efektivní řešení! Aniž byste si museli pracně vytvářet nové a nové účty a vyplňovat všechny potřebné údaje totiž můžete získat nekonečné množství nových emailových adres. Tento chytrý trik lze praktikovat v Gmailu a ukážeme si, jak na to.

Gmail je znám tím, že se snaží uživatelům usnadnit práci s emailem, a proto přicházejí vývojáři s různými funkcemi, o kterých zrovna mnoho uživatelů neví. A to je případ i vytváření nových emailových schránek. Pokud se vám nechce spravovat několik emailových adres, můžete si život usnadnit přes Gmail.

Při registraci na různých stránkách k tomu můžete využívat jednu vaši primární emailovou adresu, kterou ale mírně poupravíte a získáte nekonečné množství variací. K jejich zřízení potřebujete jen znát tento jednoduchý trik.

Jak si vytvořit nové emaily bez registrace rychle a jednoduše

Pokud do emailové adresy služby Gmail přidáte znak plus +, za kterým následuje jakýkoli text, e-maily budou stále směřovat na vaši původní e-mailovou adresu. Je to chytrý trik, který vám umožňuje vytvářet varianty vaší e-mailové adresy pro různé účely, jako je například registrování se na stránky, kde nepotřebujete váš pravý email nebo pro snadné filtrování e-mailů.

Jestli je váš email například jozef.mrkvicka@gmail.com, můžete použít jozef.mrkvicka+nakupy@gmail.com nebo jozef.mrkvicka+praca@gmail.com. E-maily odeslané na tyto varianty se stále dostanou do vaší hlavní doručené pošty na hlavním emailu, ale můžete si nastavit filtry nebo je jednoduše vyhledávat. Jedná se o praktický způsob, jak organizovat a spravovat e-maily!

Tímto způsobem si můžete vytvořit nekonečné množství emailových adres pro různé účely. Využití najdou při různých soutěžích, kde se počítají hlasy za registrace, nebo při slevách pro nové zákazníky obchodů například při odebírání newsletteru.

Údržba Gmailu velkou výhodou

Předejdete tak i tomu, abyste si museli všechny nové emailové adresy pamatovat a někde zapsat. Ideální řešení pro lidi, kteří potřebují vytvářet nové emailové adresy pro nejrůznější úkony. Zároveň lze takové emaily i přehledně manažovat z jednoho hlavního Gmailu.

Pokud pořád nevěříte, můžete si to vyzkoušet hned a poslat si na takto vytvořenou emailovou adresu email z vašeho hlavního emailu.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru