Jak nainstalovat Minecraft - návod

Kostičkový sandbox jménem Minecraft je mezi hráči již od roku 2011. A po celou dobu si jej mohou zadarmo vyzkoušet – stačí jen postupovat dle jednoduchého návodu. Co ke stažení Minecraftu zadarmo potřebujete, se dozvíte v samotném článku. Mrkněte na něj a Minecraft si rozhodně nenechte ujít.

 

Kde mohu stáhnout Minecraft zdarma?

Již od první verze Minecraftu jej autoři nabízeli k vyzkoušení zdarma a to formou demoverze. Stejně tak je tomu i dnes a to jak na PC/MAC, tak i na konzolích. Stačí splnit 3 jednoduché kroky, které vám nadělí 5 ingame dní hraní (100 minut čistého času).

Krok 1 - registrace

Zaregistrujte se na oficiálních Minecraft stránkách a vytvořte si zde účet. Účet nezapomeňte potvrdit v emailu (respektive přepsáním bezpečnostního kódu). Stejně tak si vyberte herní jméno – nick.

Vytvoření Minecraft účtu

Krok 2 – stažení Minecraft launcheru

Odkaz pro stažení Minecraft dema je neintuitivně ukrytý v Menu. Doporučujeme proto instalaci launcheru stáhnout přímo od nás – Minecraft launcher ke stažení. Launcher představuje uživatelské prostředí, které řeší přihlašování k účtu, aktualizace apod.

Stažení Minecraft dema

Krok 3 – instalace Minecraftu

Instalaci představuje asi 2 MB velký soubor, ten spusťte. Vyberte umístění na disku a instalaci dokončete. Po jejím konci se launcher automaticky spustí a požádá o přihlášení do Minecraft účtu. Po úspěšném zadání loginu a hesla dojde k zobrazení tlačítka pro spuštění dema Minecraftu. Potom se již můžete na rovných 100 minut vrhnout do divokého světa Minecraftu.

PřihlášeníInstalace Minecraft launcheruSpuštění Minecraft dema

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 2
Hlasováno: 8 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru