Keanu Reewes láká na nový Cyberpunk 2077 v luxusní reklamě

Cyberpunk 2077 je momentálně jednou z nejočekávanějších her napříč všemi platformami. Vývojáři z CD Projekt RED už několikrát posunuly vydání, protože chtějí hráčům nabídnout to nejlepší, co dokáží vytvořit. Nelze jim to mít za zlé, jejich výsledky z předešlých titulů mluví za všechno.

CD Projekt RED se ukázal ve velkém

Nyní je ale čas na spuštění toho, co hru prodává. Ne že by nebyl už nyní kolem Cyberpunk 2077 vytvořen kult a očekávání, jak to všechno dopadne, ale reklama je reklama. A proto se k propagaci připojil i samotný Keanu Reewes, který si, jak velmi dobře víme, v Cyberpunk zahrál. Nákladný projekt potřebuje výbornou reklamu na zaplacení i vydělání, a přesně to je něco, co už jen jméno tohoto slavného a mimořádně oblíbeného herce a člověka dokáže.

Reklamní spot na NBA zápase? Si piš!

Jen před pár dny se událo něco výjimečného. Na zápase prvního finále americké NBA se odvysílal vůbec první televizní spot, který láká na hru. No a kdo že to na ni vábí? Sám Keanu Reeves, který ve hře ztvární postavu Johnnyho Silverhanda. Není to překvapivá zpráva, ale velkolepá určitě.

Cyberpunk 2077 vyjde 19. listopadu 2020 na PC i konzole - současné i ty next-gen.

 

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

227454 přečteno

Doporučujeme

Nahoru