Mujsoubor.cz

Civilization Revolution (mobilní)

92 %

Objevujte, stavějte a ovládněte svět

Sid Meier’s Civilization je bezpochyby jedna z nejúspěšnějších herních sérií. U počítačových hráčů si získala velkou komunitu fanoušků, kteří vždy netrpělivě čekají na další verzi hry. Princip hry je jasný. Musíte dovést určitou civilizaci na výsluní.

Ve hře Civilization Revolution tomu není jinak. Zprvu si vyberete jednoho ze 16 historicky důležitých vůdců a v jeho roli se budete snažit posunout váš národ tím správným směrem. Můžete si vybrat z různých národů, mezi kterými naleznete orientální Činu, mořeplavce ze Španělska, industriální Německo a spoustu dalších civilizací. Každý z nich má speciální bonusy a vyniká v něčem jiném.

Světovou dominanci můžete zařídit několika způsoby. Jedním z nich je bezpochyby válka, která však nemile zasahuje do životů nevinných lidí. Pomocí mečů, zbraní a později i těžké techniky si můžete vydobýt své místo na mapě. Avšak náležitý respekt lze získat i jinými cestami. Můžete všem ukázat, jak ve vaší zemi vzkvétá kultura, což vám budou ostatní národy závidět, nebo předvést moderní technologie, o kterých si jiní mohou nechat pouze zdát. K úspěchu jsou důležité také diplomatické dovednosti, díky kterým si můžete vyjednat co nejpříjemnější podmínky pro váš národ.

Další nezanedbatelnou součástí vývoje civilizace je bezpochyby ekonomika. Pokud si dokážete obstarávat solidní příjmy, tak vám vše půjde snadněji a globální dominance dosáhnete mnohem rychleji. Hra nepatří mezi jednoduché oddechovky, a proto obsahuje velmi příhodný tutoriál. Ten vás naučí základním prvkům hry a dá vám drahocenné rady ohledně taktiky.

S vestavěným editorem map snadno vytvoříte nové, atraktivní levely a scénáře, čímž získáte spoustu dalších hodin zábavy. Jedná se o neobyčejně povedenou hru, která vás jen tak nepustí. Na výběr je několik úrovní obtížnosti, aby se hry nezalekli nováčci nebo příležitostní hráči, ale aby zároveň zůstala výzvou pro zkušené harcovníky. 

Civilization Revolution (mobilní)16 různých vůdcůVývoj civilizace

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Vývoj civilizace
  • Ovládnutí světa
  • Geniální tahová strategie
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Placená
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.civilizationrevolution.com
Operační systém: iOS, Windows Phone
Počet stažení: 1169
Publikováno: 12.8.2013
Poslední aktualizace: 6.8.2013
Zařazeno v kategoriích: Strategie (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 b 6 b 4 1  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Civilization Revolution (mobilní)

Civilization Revolution (mobilní)

16 různých vůdcůCivilization Revolution (mobilní)

16 různých vůdců

Vývoj civilizaceCivilization Revolution (mobilní)

Vývoj civilizace

Rozvoj městCivilization Revolution (mobilní)

Rozvoj měst

Vojenské bitvyCivilization Revolution (mobilní)

Vojenské bitvy

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  6 8 c 7 1 b  :
 
Nadpis:
Text:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)