Angry Birds (mobilní)
80 %

Nejslavnější hra pro mobilní zařízení

Angry Birds byla svého času nejoblíbenější aplikace pro mobilní platformu Android. Ptáci se stali průkopníky dotykových her a zavedli standard mobilních her.

Angry Birds jsou symbolem pro dokonalé oslovení uživatelů a trefu do jejich vkusu. Kreslená až komiksová grafika, která využívá pestré palety barev a metody tučného ohraničení obrysů se stala herní značkou, do které se zbláznily miliony lidí po celém světě.

Aplikace hráčům nabízí spoustu logických hříček, téměř nekonečné množství nových kol a hlavně skvěle využité dotykové ovládání. Hra tak nabízí zábavu na velice dlouhou dobu a zároveň dokáže oslovit všechny věkové kategorie – od malých dětí až po dospělé i důchodce.

Angry Birds - zahrajte si PC verzi hry 
Bad Piggies – zahrajte si i hru s Prasátky
Bad Piggies (mobilní) – zahrajte si i její mobilní verzi

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Krásné ztvárnění
  • Snadné ovládání
  • Množství herních kol

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Rovio
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.rovio.com/en/our-work/games/view/1/angry-birds
Operační systém: iOS /Android /windows
Verze: iPhone, iPad FREE / iPhone, iPad
Počet stažení: 26163
Publikováno: 12.04.2013
Poslední aktualizace: 2013-04-23 15:05:39
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Dětské hry (mobilní) | Logické hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 4 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
veronika
veronika

Dobrý dem, prosím o radu, kde mám potvrdit stahování hry. Syn má nový tablet a nejdou nám stáhnout hry. Děkuji, Veronika

24.12.14 21:50 reagovat

Rostislav Kubov
Rostislav Kubov

Dobrý den koupili jsme synovi tento tablet Samsung Galaxy Tab 3 (T2100) 7", 8 GB, WF, BT, GPS, Android 4.1 - bílý A chtěli bychom se zeptat, jak stahovat hry.Protože zatím nám do něj nic stahnout nejde.Děkuji předem.Kubov R

06.05.14 18:04 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, v prvé řadě je třeba se do tabletu přihlásit Google účtem (stačí si založit Gmail). S tímto účtem je totiž svázán obchod Google Play.

07.05.14 12:04 reagovat

Rostislav Kubov
Rostislav Kubov

Děkuji moc Honzo, vše už funguje jak má a syn má radost z her které si nyní stahuje i sám. Mějte se moc hezky a ještě jednou děkuju. Rosťa

14.05.14 17:09 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, jsme rádi, že je vše v pořádku. Přeji veselé hraní.

15.05.14 09:17 reagovat

Rostislav Kubov
Rostislav Kubov

Dobrý den, omlouvám se ale opět já. Máme problém s displejem tabletu. Při pracování s ním, je jedno zda při hře, nebo brouzdání po netu displej zničeho nic ztmavne že jsme rádi když rozeznáme co zrovna na displeji je a po nějaké době se opět vrátí do normálu.Bohužel zase na jen dočasnou dobu:-( Vůbec si neumíme vysvětlit proč se tak děje. Neuměl byste prosím poradit? Tablet je nový a syn se o něj stará moc dobře, takže žádné špatné nebo neurvalé zacházení zde nehrozí, naopak je nešťastný že je něco v nepořádku. Děkuji předem za odpověď. S pozdravem Rosťa

19.05.14 19:51 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, předpokládám tedy, že když s ním pracujete, tak se nejedná o klasické ztmavení před vypnutím displeje. Možností je tedy několik - buď jde o chybu hardwaru, kterou by bylo možné reklamovat, nebo se jedná o jednoduchou funkci světelného čidla, které dle okolního světla určuje stupeň jasu displeje. Nejprve tedy vyzkoušejte vypnout zmíněnou činnost čidla v nastavení a jednoduše poznáte, zda je problém právě v tomto bodu.

20.05.14 12:26 reagovat

Rostislav Kubov
Rostislav Kubov

Dobrý den,děkuji, snad činnost čidla v nastavení najdu najdu. Zvláštní je,že ztmavení a poté rozjasnění se děje za stejných světelných podmínek,např i v noci. Někdy se stane, že se dislej ztmaví před vypnutím a i když ho okamžitě dotykem opět " aktivujeme " zůstane nějakou dobu ztmavený než se rozjasní, a to v řádech minut. Je nový, takže není problém ho reklamovat.Např hrajete hru a displej se vám ztmaví jakoby se měl vypnout. Bohužel syn (6 let ) nechce nic slyšet o tom , že by měl být měsíc bez tabletu:-)

20.05.14 18:44 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, zkuste čidlo vypnout, ovšem dle popisu to spíše vypadá na závadu, kterou bude třeba reklamovat.

21.05.14 11:17 reagovat

Rostislav Kubov
Rostislav Kubov

Dobrý den, čidlo jsem vypnul a jas nastavil manuálně a zatím vše pracuje jak má (aspoň syn nehlásil tmavý displej )takže se zdá že to bylo čidlem. Moc Vám za to děkuji. Nechci se stát Vaši noční můrou, ale mám další prosbu.K tabletu jsme přikoupili kartu 32GB, ale nějak se nám nedaří na ni nic uložit a pamět v přístroji hlásí omezení místa. Nevíte prosím, jakým způsobem přesouvat nainstalované v tomto případě hry na SD kartu? Zkoušel jsem to v nastavení, spravování aplikací, vybrání hry a tím to skončilo, nikde odkaz na přesun na kartu. Neměl byste nějaký návod. Moc děkuji, s pozdravem Rosťa

26.05.14 17:04 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, přesun na SD kartu nefunguje u každé z aplikací. Ale u těch, které přesun podporují, by mělo stačit provést malou změnu v rámci nastavení. Případně můžete využít specializovaných aplikací přímo z Google Play, které se o přesun postarají: AppMgr III (App 2 SD)

27.05.14 12:32 reagovat

Rostislav Kubov
Rostislav Kubov

Dobrý den, aplikaci jsem stahnul , ale bohužel se mi zdá, že nefunguje jak má. Nikde totiž v tabletu nemohu najít " přesunout na SD kartu "

31.05.14 14:37 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, jen si ověřím - tablet kartu akceptoval a již se vám na ni někdy podařilo přesunout nějakou aplikaci? Technicky by měl tablet zvládnout 32GB kartu, ale může se stát, že s ní bude mít problém.

03.06.14 08:35 reagovat

Jirka Pittner
Jirka Pittner

Dobrý večer. Vnučka si asi před rokem koupila tablet se systémem android. Nyní jsme chtěli pro ostatní vnoučata koupit další. Na doporučení jsme koupili špičkový tablet se systémem Windows. Teď, když jsme chtěli zdarma nahrát do tabletu pro děti hry zjistili jsme, že jsou pouze na android. Mohli byste mi poradit, jestli je nějaká možnost i pro Windows nebo jsme s nákupem udělali chybu? Děkuji za radu. Jiří Pittner

15.12.13 20:38 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, systém android je čistě mobilní, tedy určen pro telefony a tablety a tudíž všechny aplikace dostupné pro telefony, můžete instalovat i na tato zařízení. Jenže tablety se systémem Windows disponují plnohodnotným systémem Windows 8 (ty aktuální Win 8.1). Telefony naopak systémem Windows Phone 8. Jsou to totiž dvě rozdílné architektury a dva rozdílné systémy. Ovšem i pro Windows 8 naleznete množství her a to v oficiálním Store. Např.: http://apps.microsoft.com/windows/cs-cz/app/angry-birds-space/8ece2571-91e0-4f2f-b7e5-b0b7944ced2d Klasicky byste se měl do obchodu dostat skrze předinstalovanou aplikaci Store v rámci systému tabletu.

16.12.13 10:03 reagovat

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Angry Birds (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453817 přečteno
Nahoru