Nej programy na mixování hudby

V dnešní době stačí jediný program a můžete vytvářet své vlastní hudební mixy. Nikdo z vás sice dobrého DJ neudělá, ale nikdy nebylo snadnější začít. My vám teď představíme pár programů, které používají začátečníci i skuteční profíci.

VirtualDJ

VirtualDJ je profesionální mixážní software, který si oblíbíte už kvůli faktu, že je zdarma. Ano, stáhnout ho a používat můžete zcela zdarma, ovšem pouze pro domácí účely. Až zjistíte, že je pro vás VirtualDJ tím pravým řešením, nebo že chcete svůj koníček přetavit ve výdělečnou činnost, jednoduše si zaplatíte PRO licenci a jedete dál. Program má velmi profesionální a jednoduchý interface, takže se vás nesnaží nalákat na blyštivé „super-realistické“ designy mixážních pultů, ale vše podřizuje tomu, aby byl snadno použitelný. Program disponuje podporou pro spoustu virtuálních zařízení a také tabletovým módem, ve kterém se snáze ovládá na dotykových obrazovkách.

Traktor DJ Studio

Dalším profesionálním nástrojem je Traktor DJ Studio. Jde o mocný software, který se hodí hlavně zkušeným borcům, jejichž mixy přivádějí do varu hudební kluby, ale vyzkoušet si ho může úplně každý. K Traktor DJ Studiu snadno připojíte externí zařízení, která díky němu využijete naplno. Efekty, spousta tracků, vícenásobné mixážní pulty, v Traktor DJ Studio vám nebude chybět zhola nic.

Virtual Dj Studio

Virtual DJ Studio je kvalitním mixážním a karaoke sotwarem, který se těší veliké oblibě. Částečně kvůli své jednoduchosti a pak také ceně – ta odpovídá zaměření programu, které není vyloženě profesionální. Za pár stovek tak dostanete nástroj, který vám dovolí vytvářet a mixovat hudbu na velmi vysoké úrovni, abyste sami zjistili, jestli je to „obor“ pro vás a zda se vyplatí investovat do velmi drahých profesionálních řešení. Podobně však může posloužit i šikovnější VirtualDJ, který platíte jen tehdy, když chcete své výtvory použít pro komerční činnost.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 0.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

450002 přečteno

Pixwords nápověda 1. díl

862789 přečteno

Doporučujeme

Nahoru