Nejlepší hry pro dívky

Dnes se podíváme na hry, které jsou mířeny zejména na dívčí hráčskou populaci, která je čím dál širší a do hraní zapálenější. Vědí to i tvůrci her, kteří se naučili dělat skvělé hry o tématech, která jsou dívkám blízká. Důkazem budiž následující velmi stručný seznam.

Na mobil

Nejprve se podíváme na mobilní telefony, na které vychází neuvěřitelné množství her, z nichž mnoho se zaměřuje právě na věci, které děvčata baví. Péče o zvířata, zábavné postavičky, nebo třeba vtipné farmaření, toho jsou hry pro chytré telefony plné.

Pou

Tamagoči, digitální zvířecí kamarád, který na vás byl zcela odkázaný, už moc neletí, ale naštěstí je tu ve všech směrech lepší Pou. Vaše nové vesmírné zvířátko je vás pořád zcela odkázané, ale zvládne toho mnohem více, než Tamagoči. Můžete s ním na mobilu hrát různé hry, kupovat mu oblečení a chlubit se s ním svým přátelům. Pou je hezká, ale nenáročná hra, kterou si můžete nahrát na téměř jakýkoliv chytrý telefon.

Talking Tom Cat

Koucour Tom je hodně ukecaný, dokonce tak, že po vás bude svým roztomilým (lehce zdeformovaným) hlasem opakovat vše, co řeknete. Kromě této skvělé funkce si můžete s Tomem i hrát, pošťuchovat ho a pouštět si vtipné scénky!

Candy Crush Saga

Nejsladší zábava na světě. Candy Crush Saga spojuje princip her „spoj tři“ s bonbóny, barvičkami a snad nekonečným počtem úrovní. Hra vás dlouho neomrzí a díky své grafice se vám nad ní budou doslova sbíhat sliny.

Despicable Me

Nejvtipnější a nejroztomilejší zástupce běhacích her, ve kterém si zahrajete za jednoho ze žlutých a nesmírně populárních Gruových Mimoňů. Hra začíná v Gruově laboratoři, ale postupně se proběhnete i obchoďákem, ulicí, nebo také doupětem samotného El Macha. Cestou sbíráte banány, za které si pak můžete odemknout spoustu užitečných vylepšení, nebo úplně nových postaviček.

My Horse

Všechny milovnice koňů si musejí My Horse povinně nainstalovat a zahrát. Vždyť jde o splněný sen, ve kterém se staráte o vlastního koně, závodíte s ním a ještě si při tom můžete pomáhat se stejně nadšenými přáteli. Koníci jsou zpracovaní do nejmenších detailů v dokonalé grafice, takže občas možná i zapomenete, že váš elegantní čtyřnohý přítel je jen digitální.

Sýrový svět

Sýrový svět je logickou hrou pro celou rodinu, ve které se ujmete jednoho hladového myšáka. Ten se musí za každou cenu dostat k lahodnému sýru, který je ukryt na různých místech. Abyste se k němu dostali, budete plnit úkoly, hádanky a postřehové minihry. Odměnou vám bude myšákova radost a zábava, kterou si při hraní užijete.

Hay Day

Prvotřídní farmářská hra, ve které si můžete vybudovat vše podle svých představ. Pěstujte, co chcete, chovejte svá oblíbená zemědělská zvířata a kochejte se úžasnou a vždy roztomilou grafikou. Jelikož jde o onlinovku, budete potřebovat připojení na internet, ale také to znamená, že se ve hře potkáte i s dalšími živými hráčkami a hráči.

Pro PC

Teď se přesuneme na počítače, kde existuje spousta super her, ale většinou si za ně pořádně zaplatíte. My vám doporučíme povedené hry zdarma, nebo alespoň zábavné demoverze.

Farm Frenzy

Ve Farm Frenzy se k farmaření přistupuje trochu jinak, než je běžné. Nedostanete do rukou vlastní kus země, na kterém si můžete farmařit dle libosti, ale budete plnit přesně dané úkoly. Není to horší, není to lepší, je to prostě jiné, takže musíte vyzkoušet, jestli vás to bude bavit. Hra má hezkou grafiku a spoustu úrovní, takže o nějaké nudě nemůže být řeč.

4Story

A máme tu velkou MMORPG hru, u které můžete strávit půlku života a stejně vás neomrzí. 4Story nabízí podmanivý příběh, spoustu dobrodružství, ale hlavně hraní se spoustou přátel z České republiky, protože právě Češi téhle hře naprosto propadli. Díky nenáročné grafice navíc 4Story rozjedete na skoro každém počítači, takže vašemu online dobrodružství nestojí nic v cestě.

Moorhuhn

Ano, střílení je hlavně pro kluky, ale to neplatí pro Moorhuhn, vtipnou loveckou hru, která baví už několik generací náruživých i příležitostných hráček a hráčů. Střílení vtipných létajících slepic je prostě zábava, ať už se chcete jen odreagovat, nebo usilujete o co nejvyšší skóre.

Zoo Tycoon

Vlastní ZOO, to je vrchol blaha pro každého milovníka zvířat. Starejte se o exotické šelmy, ale i o fungování zahrady jako celku, včetně peněz a návštěvníků. Vybudujte tu nejkrásnější ZOO na světě plnou spokojených zvířat.

Zuma

Zumu netřeba představovat, střílení barevných kuliček po dalších barevných kuličkách patří mezi nejoblíbenější hry na odreagování už dlouhá léta. Zkoušejte odpalovat co nejvíce kuliček najednou pro skvělé bonusy, čas od času využívejte superschopnosti, ale hlavně nikdy nedopusťte, aby vám byť jediná kulička proklouzla.

Online

A na závěr se podíváme na několik málo online her. Proč tak málo? Protože jich je příliš mnoho, abychom vám byť jen zlomek těch nejlepších představili. Budete muset zajít na super herní server HryProDívky.cz a ve stovkách nejrůznějších her si vybrat samy. Tady je jen malinkatá ochutnávka.

My Dolphin Show

Největšími atrakcemi mořských světů jsou bezesporu delfíni. Chytří, šikovní a vždy veselí příbuzní člověka, jejichž domovem jsou nekonečné oceány. V My Dolphin Show jednomu takovému delfínovi pomůžete k tomu, aby ho lidé milovali, a to předváděním těch nejlepších triků, jako je skákání skrz kruhy, plácání do balónů a podobně.

Zahrajte si My Dolphin Show na HPD.cz

Goodgame Cafe

Chtěly byste vlastní kavárnu, kam vám budou chodit desítky zákazníků a se kterou se budete moci pochlubit svým přátelům? V Goodgame Cafe se vám tenhle sen splní a bude jen na vás, aby se u vás lidé dobře najedli! Vše bude zcela ve vaší moci a svou kavárnu si budete moci rozšiřovat i zkrášlovat. Přitom nesmíte zapomenout ani na vaření jídel, za která získáváte zkušenosti, které slouží k odemykání nových prvků ve hře, včetně jídel. A až budete mít chvíli čas, můžete navštívit ostatní hráče a podívat se, jak vypadá vysněná kavárna podle jejich gusta.

Zahrajte si Goodgame Cafe na HPD.cz

Shopaholic

Zvířátka, vaření…co ještě chybí? Na jasně, pořádná oblíkačka. Shopaholic je legendární série her, ve které navštívíte centra krásy a luxusu, ve kterých můžete svoji postavičku pořádně vyparádit. O vašem vkusu si budou povídat od Havaje po Londýn!

Zahrajte si Shopaholic na HPD.cz

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 6 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

452837 přečteno

Doporučujeme

Nahoru