4Story (3.9.78 CZ)
80 %

Bezplatná fantasy MMORPG

4Story je MMORPG, odehrávající se ve fantasy světě Iberia. Zde proti sobě v nekonečné válce stojí národy Valorian a Derian. Hned na začátku čeká hráče jedno z nejdůležitějších rozhodnutí, kterým je výběr rasy budoucího hrdiny. Ná výběr jsou lidé, víly a kočkoidní humanoidi Feline. Rasu je vhodné vybírat s ohledem na budoucí povolání, kterými jsou válečník, lučištník, stínový běžec, mág, kněz a zaklínač. Každá rasa má své silné a slabé stránky a vhodnou kombinací s povoláním lze dosáhnout mnohem lepších výsledků, než namátkovou volbou. Kupříkladu mohutní a silní Feline jsou jasně předurčení k roli válečníků a boji zblízka a naopak víly jsou jasnými adepty na používání magie či střelných zbraní.

Jednou ze stěžejních částí hry je plnění rozličných questů, za které hráč získává cenné zkušenosti, peníze a předměty. Po dosažení určitého počtu zkušeností postoupí hrdina na nový level. S rostoucím levelem roste i hrdinova síla a dovednosti. Může používat nové schopnosti, čarovat mocnější kouzla a nosit silnější předměty. Dalším způsobem jak přijít ke zkušenostem a předmětům je kromě plnění questů také zabíjení příšer. Z nich namátkově padají užitečné předměty, které může hrdina dále použít nebo prodat do obchodu, či jiným hráčům. Pokud hráč v boji zemře, objeví se coby duše a svět kolem něj zešedne. V tomto stavu nemůže plnit žádné questy a ani nevidí ostatní hráče. Aby znovu oživl, musí se duše dostat k tělu padlého hrdiny a opět do něj vstoupit.

Jako v každé MMORPG i zde je stěžejní interakce mezi jednotlivými hráči. Mohou si vzájemně pomáhat, obchodovat, bojovat nebo si jen povídat. Boj je důležitou částí hry, a proto se s ním setkáme na každém kroku. Je možno vyzvat jiného hráče na duel, získávat slávu a pověst při otevřeném PvP, nebo se zúčastnit dobývání strategických území. Ty nejúspěšnější klany mají potom právo bojovat o jeden ze čtyř zámků. Právě při dobývání zámků dochází k těm největším bitvám, neboť odměna je vysoká – vítěz má možnost využívat zámek po celý týden coby klanový dům.

Grafickým zpracováním se 4Story podobá známějšímu a oblíbenějšímu MMORPG World of Warcraft, ze kterého také převzalo mnoho herních prvků a principů. Na rozdíl od WoW je však 4Story ke hraní zdarma. Za reálné peníze je však možno přes webové stránky hry nakupovat měsíční kameny, které pak lze vyměnit za mnoho užitečných herních předmětů. 4Story je díky své relativní jednoduchosti určen spíše mladším a nenáročným hráčům, kteří s MMO hrami teprve začínají a nechtějí třeba za online hru platit. Pro ty je kouzelný svět Iberia vynikající volbou, jak do online her proniknout.

Minimální požadavky

Operační systém: Windows 2000/XP/Vista
CPU: Pentium4 1.6GHz
RAM: 512 Mb
Grafická karta: GeForce4 MX440 64Mb
DirectX Version: DirectX 9.0c
Paměť harddisku: 2 GB nebo více 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Mnoho questů
  • Dungeony
  • Tři rozdílné rasy
  • Šest různých povolání
  • Hraní je zdarma
  • Lokalizace do českého jazyka
  • Nízké nároky na PC

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Gameforge
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.4story.cz/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 3.9.78 CZ
Počet stažení: 11361
Publikováno: 27.07.2012
Poslední aktualizace: 2013-09-03 15:12:06
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | MMO hry | Plné hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Denis

Denis
Nepříhlásený užívatel

30.11.2013

80 %

plusHraní s příteli ovladatelnost boje grafika pěkné zpracování

plusMálo ras když nemáte full EQ +20 tak vás zabije každý nutí vás do hry dávát rellal money! opakované běhání pečetí tkz.pecky

Hra je celekm pěkná až na to že když prostě nemáte prachy v reálu tak je nebudete mít ani ve hře

Poradna aplikace - 4Story

Doporučujeme

Nahoru