Candy Crush Saga (mobilní)
80 %

Logická hra s cukrátky

Candy Crush je hra, která uchvátila spoustu hráčů. Mnozí ji označují za nejsladší hru vůbec a není se čemu divit, protože se v ní podíváte do světa cukrátek.

Herní princip je založen na motivech známé hry Bejeweled. V mřížkovitém herním poli máte náhodně rozložených několik druhů sladkostí. Ty musíte seskupit do řady tak, aby vedle sebe byly minimálně 3 stejné dobroty. To vede k jejich odstranění z herní plochy a vy za to budete odměněni porcí bodů. Kromě nich však můžete získat i speciální bonusy, které vám značně pomohou ve vašem snažení.

Každý z mnoha levelů této hry je lehce odlišný. Někdy se budete muset zbavit vybraného druhu cukrátek, přičemž budete mít omezený počet tahů, nebo budete muset v určitém čase získat předem dané skóre. Hra tak nabízí spoustu nových výzev a atraktivních úkolů. Po dokončení levelu budete odměněni určitým počtem hvězdiček. Kdykoliv můžete jednotlivá kola zkusit znovu, abyste dosáhli perfektního skóre.

Celkově si můžete otestovat, zda máte bystrou mysl, ve stovce různých kol. Pohledná barevná grafika je dokreslena podmanivou hudbou a hra tak má velmi přívětivou atmosféru.

Candy Crush je poměrně jednoduchá hra, kterou okamžitě pochopíte a hned vás bude bavit. Je propojena se sociální sítí Facebook, abyste se o své úspěchy mohli podělit se svými přáteli. Jde o velmi chytlavou záležitost. Jak se bude dařit vám ve světě plném sladkostí?

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Barevná grafika
  • Chytlavá logická hra
  • Přívětivé zvukové efekty

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: King.com
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://about.king.com/candy-crush-saga-faqs
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 6277
Publikováno: 14.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-13 12:03:45
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

11.10.2013

80 %

plushodně levelů otravná, ale velmi chytlavá hudba :-D zábavné pěkná sladká grafika :-)

plusotravná intra přechody k jednotlivým částem za úkoly omezený počet pokusů na čas drahé mikrotransakce

Povedená hra typu spoj tři, která rozhodně zabaví a. Škoda jen omezeného počtu pokusů a nutnost plnit úkoly při přechodu k dalším levelů. Sice lze zaplatit, ale za opravdu nevýhodné peníze. Raději bych si hru celou zaplatila na rozumnou cenu najednou a měla ji bez těchto otravných a strašně drahých příplatků.

Poradna aplikace - Candy Crush Saga (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

855078 přečteno
Nahoru