Nejlepší módy pro American Truck Simulator

Kamionové šílenství je opět tu a nemůže za to nikdo jiný než vývojáři z českého studia SCS Software, kteří se rozhodli, že Euro vymění za American, protože Amerika je zemí truckům zaslíbenou. Hra se povedla a na Steamu se líbí více než 90 % recenzentů, ale vyčítán je jí slabší startovní obsah – vždyť ATS obsahuje pouze 2 kamióny! Naštěstí jsou tu šikovní moddeři, kteří už týden po vydání vyprodukovali stovky povedených rozšíření, většinou konvertovaných právě z Euro Truck Simulatoru.

Na větší módy si zatím musíme počkat, ale spousta kvalitních modelů a dílčích úprav už je pár dnů k dispozici, takže zejména pokud chcete rozšířit vozový park, máte rozhodně z čeho vybírat.

MAN TGX

Tahače TGX patří k tomu největšímu, co německý MAN nabízí. Stejně jako většina ostatních módů a modelů je i tenhle předělán z Euro Truck Simulatoru 2, což mu ale nic neubírá na kráse a kvalitě. Pokud vám přijde na ATS moc „evropský“, pak pamatujte, že i pro ETS2 vznikaly typicky americké trucky, což jen prospělo variabilitě hry.

MAN TGX pro American Truck Simulator stahujte ZDE

Scania

Scania R2009 a Scania Streamline předělané z ETS2 do ATS. Včetně interiérů a všech příslušenství.

Scanie pro American Truck Simulator stahujte ZDE

Kenworth W900

Kenoworth W900 se vším všudy, zvuky, laky, tuningem a interiérem. Velmi povedený model, který navozuje tu správnou jůesej atmosféru.

Kenworth W900 pro American Truck Simulator stahujte ZDE

Blatníky

Čtyřicet devět nových obrázků, kterými můžete změnit jednu z dominant na tahačích – velké zadní blatníky.

Nové blatníky pro American Truck Simulator stahujte ZDE

Nová auta do provozu

Svět ATS oživují samozřejmě i umělou inteligencí řízená osobní vozidla a tento mód do hry přidává hned 4 reálné modely – Mercedes CLA, Mercedes Vizo, BMW 7 a Volkswagen Passat.

AI auta pro American Truck Simulator stahujte ZDE

Offroad cesta

Nesmělé úpravy a rozšíření mapy už se pomalu začínají vynořovat, tady máte první ukázku – prašnou cestu mezi Bakersfieldem a Primmem. Možná je hřích nevyužívat zdejší skvělé silnice, ale jako drobné rozptýlení a příslib věcí budoucích, proč ne.

Alternativní cestu pro American Truck Simulator stahujte ZDE

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 2.5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Nahoru