NHL 22 od EA Sports poběží na novém Frostbite enginu

Nejznámější herní hokejová série NHL už nutně potřebuje změnu. Ta dlouho očekávaná v podobě nového enginu přichází s novinkou NHL 22. EA Sports tak přechází na novou generaci konzolí a celá série NHL se tak přesouvá na Frostbite engine podobně, jak to Electronic Arts udělali se sérií FIFA nebo Madden NFL.

Pro hráče na počítačích ale dobré zprávy nemáme. Nový engine bude k dispozici pouze pro nové konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Vyplývá to z informací na oficiální stránce hry. Přechod na Frostbite engine tak má své "ale" a vůbec ne příliš populární.

Skvělý engine s řadou novinek

NHL 22 dostane jeden z nejvýkonnějších herních enginů současnosti, který tak vylepší nejen nádherný vizuál hry s detaily, ale i pohyby hráčů, kliky, střely apod. S enginem přijde na řadu i novinka Superstar X-Factors. Ta by měla díky novému systému odemykat jedinečné schopnosti největším hvězdám zámořského hokeje, kteří tak budou na ledě působit osobnější a stylem, jakým opravdu hrají.

Jaká FIFA, taková NHL

Díky Superstar X-Factors přijde do každého režimu nová strategie založená na třídě. V praxi to znamená mnohem více způsobů, jak hrát. Podle EA Sports jde o průlom v sérii, který si však pravděpodobně zahrají pouze majitelé nových next-gen konzolí. NHL 22 určitě vyjde i pro PlayStation 4 a Xbox One, stejně tak na PC, ale ve staré verzi s novými soupiskami. Úplně stejný případ letos postihl i hru FIFA 22.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 5 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru