Nové rozšíření The Sims 4 vás zavede na ranč a zapřáhne do práce s koníky

Do hry The Sims 4 míří další obrovské rozšíření Horse Ranch, tentokrát, jak je z názvu zřejmé, zaměřené na ranč a koně. Hráčům nabídne zcela nový svět, zvířata a pořádnou dávku nových zážitků. V pořadí 14. rozšíření hry přijde již brzy a hráči si budou moci vyzkoušet, jaké je to starat se o ranč se všemi tradičními zvířaty.

Obrovská a stále živá herní komunita si bude muset všechno poctivě odmakat – jedině tvrdá práce přinese ovoce na vlastním kusu půdy.

První informace o rozšíření The Sims 4: Horse Ranch

Základním hracím prvkem budou koně, jejich cvičení a budování si s těmito majestátními zvířaty vztahů. Ještě aby ne, když se po čase stanou členy rodiny! Pro milovníky koní je Horse Ranch povinnou jízdou.

Tvorba koní bude probíhat již tradičně v nástroji „Vytvořit Simíka“, ale dojde i na nákup již existujících koníků či jejich záchranu. Soužití simíků s koňmi bude hrát první housle – jezdce budete učit nové schopnosti a triky, zatímco koně budete trénovat ve skocích či jiných prvcích.

Všechny nabyté zkušenosti pak využijete v centru koní, kde za předvedené jízdy dokonce můžete získat medaile.

O rozšíření Horse Ranch se šuškalo už déle, ale teprve nyní máme informace potvrzené a to přímo ze Steamu. V uniklém popisu ke hře se dočteme například to, abychom ráno brzy vstali, podívali se do širé krajiny a užili si pocit, že veškerá vynaložená práce na ranči stojí za to.

Pečování o ranč v rozšíření Horse Ranch

Běžnou náplní každodenního života tak bude péče o zvířata, kde kromě koní máte na starosti například kozy či ovce. S tím je spojeno i sečení, sušení sena, krmení, kydání hnoje nebo hnojení a zavlažování.

A nebyl by to The Sims, kdybyste si nemohli ranč přizpůsobit podle sebe. Je jen na vás, jaké budovy si postavíte, kolik stájí budete mít nebo jak velké ohrady postavíte. A co by to byl za ranč bez pořádné večerní veselice?

Simíci si mohou zajít do města s přáteli, účastnit se společenských akcí nebo si jít zatančit do sálu. Nebo si rovnou mohou zorganizovat párty u sebe na ranči.

Datum vydání rozšíření s koňmi pro The Sims 4

A kdy že si celé rozšíření budeme moci užít? Datum vydání The Sims 4 Horse Ranch Expansion Pack je naplánováno na 20. července letošního roku na PC, Mac a konzolích Xbox a PlayStation.

Cena je stanovena na 39,99 € a pokud si hru zakoupíte do 31. 8. 2023, získáte nové DLC Rockin' Rancher s kytarou, houpacím křeslem a designovým kolem na vůz.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 2.5
Hlasováno: 5 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru