Pomozte Ukrajině: Za 10 dolarů získáte tisíc originálních her a přispějete na dobro věci

Situace na Ukrajině je jaká je, a proto vyžaduje i netradiční řešení. Chcete podpořit napadenou zemi a zároveň si přidat do herní knihovny skoro tisíc her? Potom máte jedinečnou šanci pomoci dobré věci a potěšit i sebe.

Společnost Necrosoft Games totiž nabízí tisícovku titulů od nezávislých vývojářů ve skvělém balíčku za 10 dolarů, jejichž celková hodnota je, a nyní se podržte, 6544 dolarů.

Stovky her na více platforem

V balíčku naleznete 573 videoher, 317 fyzických kopií stolních RPG, které si můžete vytisknout, ale také několik komiksů, soundtracků, herních doplňků či jiných nástrojů. K dispozici jsou hry jak na Windows, tak na Android, MacOS, Linux nebo prohlížečové tituly.

Vybrané peníze poputují do dvou charitativních organizací International Medical Corps, která poskytuje lékařskou pomoc v postižených oblastech, a Voices of Children, a tedy ukrajinské organizace pomáhající dětem postiženým válkou (vyrovnání se situací, řešení postraumatických stresových poruch, přizpůsobení se opětovnému chození do školy a pod.).

Původním cílem bylo vybrat 1 milion amerických dolarů, ale v době psaní článku bylo vybráno více než 2,5 milionu od více než 160 tisíc hráčů. Samozřejmě, že každý z přispívajících si může zvolit celkovou částku, kterou na účet pošle.

Balíček her obsahuje tituly, které nikdy předtím nebyly součástí žádného podobného seznamu a lze v něm najít opravdu skvělé hry. Vzpomeňme například Lucifer Within Us, Liminal Horror, INMOST, Kingdom Two Crowns, SUPERHOT, Anamnesis či Phanta. Stovky výborných her od nezávislých studií můžete zařadit do své knihovny a zároveň pomoci dobré věci. I hráčská komunita se dokáže spojit pro ty správné účely a v tomto případě je politování hodné, že jde právě o válku v Evropě.

Podpořit dobrou věc a získat tisícovku titulů můžete na tomto odkazu.

Oficiální znění nabídky:

„Lidé na Ukrajině jsou pod útokem. Jako vývojáři her chceme vytvářet nové světy, ne ničit ten, který máme. Proto jsme se spojili, abychom představili tento charitativní balíček, který pomůže Ukrajincům přežít tuto obtížnou situaci a prosperovat po skončení války. Tato věc našla odezvu u tvůrců na celém světě do takové míry, že náš balíček obsahuje téměř 1 000 her, stolních RPG, knih atp.

Z těchto téměř 1 000 produktů se více než 600 nikdy předtím neobjevilo ve velkém balíčku. Několik významných vývojářů a vydavatelů se zaregistrovalo na itch.io speciálně proto, aby se mohli podílet na tomto balíčku. A každý si v něm najde něco pro sebe – máme téměř 600 digitálních videoher, více než 300 analogových stolních RPG a desítky balíčků s aktivy, knih, zinů a komiksů, soundtracků/hudby a řady dalších produktů. Jedinečnost tohoto balíčku spočívá iv tom, že jsme povolili pouze placené produkty.

Minimální částku jsme udrželi nízkou, ale vyzýváme vás, abyste zaplatili více, než je minimum, pokud si to můžete dovolit. Celý výtěžek bude rozdělen mezi charitativní organizace v poměru 50/50.

Stojíme na straně Ukrajinců a všech lidí na celém světě, kteří opovrhují válkou.

Děkujeme.

Upozornění: Za nákupy balíků nebudou poskytovány žádné klíče služby Steam (ani jiné externí klíče). K dispozici bude pouze přímé stažení na stránce itch.io.“

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

869556 přečteno

Doporučujeme

Nahoru