PUBG dostane novou dynamickou mapu se sopkou

Jeden z průkopníků Battle Royale žánru, PUBG, se stále snaží udržet svou hráčskou a poměrně velkou základnu. Vývojáři proto přicházejí s novou mapou, která ponese název Paramo a rozšiřuje PlayerUnknown's Battlegrounds v deváté sezóně.

Jde vůbec o první dynamickou mapu ve hře, což znamená, že se během zápasu bude měnit! Vidíte dobře, hráči budou hozeni do světa, kterému vládne velký vulkán a právě láva na povrchu bude měnit prostředí. Mapa bude patřit do těch menších s rozlohou 3x3.

Z videa je zřejmé, že mapa se bude měnit podobně, jak to je v případě sezónních rozdílů. Orientační body by měly zůstat na svém místě a podle nejnovějšího videa z připravované novinky se dá vytušit, že láva a změna prostředí budou poskytovat bonusy, pokud hráči vydrží naživu určitou dobu. Překvapení by měly být v podobě klíčů a ruin.

Jak se dostanete na mapku? Vrtulníkem, který zároveň zajistí i zásobování během zápasu. Co je ale naprosto skvělé, tak je možnost vrtulník sestřelit a získat odměny dříve, než ostatní hráči. S devátou sezónou přichází také nové hodnocení. Datum spuštění padl na 21.10. na počítačích a 29.10. na konzolách PS4 a XboxOne.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

227450 přečteno

Doporučujeme

Nahoru