Připoutejte se, bude to jízda. Top 10 nejlepších závodních her na mobil

Pořádně si utáhněte pásy, protože v našem výběru závodních her na mobil to s vámi bude pořádně házet. Na své si přijdou jak milovníci realistických simulátorů, tak i šílenějších automobilových honiček. Nouze nebude ani o uletěnou fyziku a bláznivý gameplay, ale v první řadě se pořádně zabavíte.

Nejlepší závodní hry na mobil

Vyberte si z našeho seznamu, nebo nahlédněte do celé kategorie závodních mobilních her. Čekají na vás desítky skvělých mobilních her, kde si užijete vysokou rychlost, adrenalin, soutěžení a rozmanitou hratelnost.

F1 Mobile Racing

Prémiové závody F1 na mobilech potěší milovníky tohoto sportu svým realistickým provedením. Hrát lze offline i proti reálným hráčům a zajezdit si můžete za nejlepší jezdce současnosti i minulosti. Všechny stáje, jezdci i tratě jsou plně licencovány, takže vzhůru do kvalifikace vybojovat co nejlepší postavení na startu!

F1 Mobile Racing ke stažení zdarma

Offroad Unchained

Rally od Red Bullu se skrývá pod akčním názvem Offroad Unchained. Značka zastřešující všechny adrenalinové sporty nesmí chybět ani u automobilů plných napětí a šílenosti. Drifty, obrovské skoky a rampy od výmyslu světa čekají v novémpokračování populární mobilní závodní série.

Offroad Unchained ke stažení zdarma

Rebel Racing

Pravý pouliční závod zažijete jedině ve hře Rebel Racing. Užijete si jízdu ve vysokých rychlostech úzkými uličkami a to ještě na těch nejrychlejších strojích současnosti. Realistická fyzika, vyladěné ovládání a epické závody ve 3D – to je mobilní Rebel Racing.

Stáhnout Rebel Racing zdarma

Traffic Run!

Kostkovaná grafika a postřehová hra s auty? Seznamte se s Traffic Run!, kde musíte nejen rychle přejíždět přes dopravní špičku po zemi, ale také mít rychlé prsty. Pozorné reakce jsou také na místě, jinak se daleko nedostanete. Soupeříte vždy proti vlastnímu nejlepšímu času, takže jezděte opatrně, ale co nejrychleji. Nemůže chybět odemykání obsahu, abyste si zajeli s širokou škálou vozidel.

Traffic Run! ke stažení zdarma

GRID Autosport

Fanoušci realistické simulace a adrenalinových závodů si přijdou na své v mobilní hře GRID Autosport. Více než stovka skvělých strojů, přibližně stejný počet tratí a prémiový herní titul, který by se neztratil ani mezi počítačovými AAA tituly. Jízda s přizpůsobeným ovládáním pro co nejlepší pocit ze hry je samozřejmostí.

Stáhnout GRID Autosport zdarma

Happy Wheels

Který fanoušek by neznal legendární zábavnou plošinovku Happy Wheels? Kdysi prohlížečová hra dnes už dělá radost i na mobilech. Úkolem je přejít z jedné strany mapy na druhou tak, aby postava přežila. To se snáze řekne než udělá. Užijete si ale spoustu zábavy a nespočet smrtí.

Happy Wheels na mobil ke stažení zdarma

Forza Street

Mobilní závodní legenda Forza Street staví na mixu arkádových závodů a krásné grafiky. I proto má jednoduché ovládání, ale o to výživnější samotný zážitek ze hry. Pro fanoušky jednoduchého ovládání, kteří si chtějí užít závody v nádherné grafice je Forza Street nutností.

Stáhnout Forza Street na mobil zdarma

Hot Lap League: Racing Mania

Až 150 propracovaných tratí na vás čeká v tomto automobilovém šílenství s názvem Hot Lap League: Racing Mania. Extrémní tratě vyžadují každá jiný skill hráče, kde svádíte boj sám se sebou is časem. Obrovské skoky, manévrování v úzkých koridorech, driftování a ohýbání gravitace. Tak lze charakterizovat Hot Lap League: Racing Mania.

Hot Lap League: Racing Mania ke stažení zdarma

Mario Kart Tour

Světoznámý Mario je zpět ve hře Mario Kart Tour, která vás zavede do míst inspirovaných skutečnými lokalitami a postupně se jich objeví ve dvoutýdenní rotaci hned několik. Nemohou při tom chybět oblíbené postavičky ze hry, které se navíc pojí s určitými městy a dodávají hře duši. Toto není obyčejná závodní hra, ale totální chaos na trati v rozkošném grafickém kabátku.

Stáhnout Mario Kart Tour na mobil zdarma

Fast & Furious Takedown

Známou rodinku kolem Vina Diesela asi není třeba nikomu představovat. Filmová značka Rychle a zběsile využívá potenciál na 110 % a přetavuje tak rychlá auta i do hry pod vlastní vlajkou.

Rychle a zběsile na mobil ke stažení zdarma

Těšit se můžete na bláznivé honičky, přestřelky, obrovské výbuchy a šílenosti – přesně tak, jak jste na vše zvyklí z filmů. K tomu nádherný vizuál, jednoduché ovládání a vlastní garáž s nadupanými vozy.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru