Vyzkoušejte The Division 2 v open betě

Nadcházející víkend si zrušte všechny plány a do kalendáře si tučně napište Tom Clancy’s The Divison 2 open beta. Ubisoft totiž posílá velkou část svého nového akčního RPG k veřejnému testu a na čtyři dny spouští open betu.

Kdy si mohu zahrát The Divison 2?

Jako tradičně si nejprve zkontrolujte, zda máte nainstalován Uplay, protože ten je ke spuštění open bety na PC nutný (i když finální hru si budete moci užít i na novém Epic Game Launcheru). Pokud jste přihlášeni do Uplay, začněte betu stahovat (není potřeba žádat o účast v betě). Čím dřív hru dostahujete, tím rychleji můžete vlétnout do boje, jelikož přístup do hry se spustil již dnes v 10:00 CET (středoevropského času). Pokud máte dostatečné zásoby jídla a pití, můžete hrát nepřetržitě jako Liam Neeson až do 10:00 CET v úterý 5. března 2019 (celých 96 hodin). Vydání plné hry pak proběhne v pátek 15. března 2019. 

  • ZAČÁTEK:   pátek 1. března 2019 od 10:00
  • KONEC:       úterý 5. března 2019 v 10:00

Open Beta The Division 2 ke stažení

Tom Clancy's The Divison 2 PS4

Čím se liší The Divison 1 a 2?

Novinek najdete opravdu hodně, ale tou nejvýraznější, kterou spatříte na první pohled, je změna lokace. Ze zimomřivého New Yorku se děj přesouvá do letního Washingtonu D.C. Pokud jste si tedy z jedničky zamilovali ty šílené sněhové bouře, musím vás zklamat. Ve Washingtonu to sice nevypadá tak sedmdesátkově jako v novém Far Cry New Dawn (Far Cry 6), ale bujná zeleň pokrývá většinu okolního prostoru.

Po herní stránce se hra taktéž dočkala velkých změn. Nově si hráči vyberou jednu ze tří specializací, které se pojí s hlavní zbraní. Na výběr je Survivalist (stealth + hodně vydrží, kuše s výbušnými šipkami), Sharpshooter (ostrosltřelec, 50CAL) a Demolitionist (granátomet).

Tom Clancy's The Divison 2 Inventář

Oproti prvnímu dílu se hra o kousek více soustředí na klasický příběh, který navíc během roku obdrží 3 doplnění v podobě obsahu zdarma. O klasický coop a hlavně drsné souboje v Dark zóně ale určitě nepřijdete.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
bohous
bohous

stahovat zdarma hri pc

13.11.19 20:00 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Jo, hrál jsem a paráda!

29.03.19 17:03 reagovat

Nahoru