Far Cry New Dawn (1.0)
100 %

Pokračování pátého dílu v zničeném světě Hope County

Nový akční počin Far Cry New Dawn od Ubisoftu se odehrává 17 let po událostech předchozího dílu Far Cry 5. Už tradičně jde o spin-off rozvíjející minulou hru, což je v sérii FC zvykem. Post-apo svět je barevný, bláznivý a zejména dobře znám. Přesně tak - příběh se odehrává v Hope County, Montaně a i když jsou postavy zcela nové, je dobré se vrátit do oblastí, které jste čistili v předešlé části.

Někomu to může přijít jako mrhání časem a penězi na něco, co už jednou prošel, ale není to tak úplně pravda. Cena je přijatelnější, příběhy nové a nechybí ani řada novinek. Akce je bláznivá, prostředí obrovské a pestrobarevné, postavy rozmanité a zbraně staré i zcela nové (kuše s brusnými kotouči je absolutní lahůdkou). Editor postavy umožňuje vybírat schopnosti podle chuti, různé skiny zbraní dokážou dát šmrnc kterémukoli zabijákovi a dvojitý výskok také není k zahození v časech největšího ohrožení.

Velkou změnou jsou i další RPG prvky, jako například počítadlo poškození nebo hodnocení střelby. Vylepšování se týká i domovského kempu, který si zvelebuje získáváte schopnosti, jako tvorba lepších zbraní nebo rychleji léčení. Jinak se ale hlavní cíl hry oproti předešlému titulu nezměnil - pobíhání po krajině, ničení stanovisek a hlídek, souboje na každém kroku, plížení se, seskok s padákem do oblasti, přezkoumání lokality, plnění misí, lovení zvěře (požehnaná příroda nukleárním výbuchem má své kouzlo) apod. Začínáte na spodní straně mapky a postupně se propracujete až na sever. Nepřátelé jsou stále drsnější a vy budete potřebovat lepší zbraně, než ty, které máte na začátku. Získáte je grindováním, dobýváním oblastí a craftováním. V cestě vám stojí dvojice záporáček, která vám nedá nic zadarmo. Operují více emocemi než hlavou, nejsou příliš sofistikované ale svůj účel splní.

Hrát můžete single ale i s kamarádem a mise procházet společně. Příběh častokrát nedává smysl, ale v podstatě ani nemusí. Pokud je Far Cry zábava, netřeba se příliš rozhořčovat. Jestli jste si oblíbili Far Cry 5, pak vám New Dawn přinese vytoužený nový obsah ze stejného světa. V případě, že jste hru spolkli ale stačila vám obsahem i formou, raději si počkejte na další část.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz nebo AMD FX-6350 @ 3.9 GHz
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 670 nebo AMD R9 270
HDD: 30 GB volného místa
Další: DX 9.0c, Win 7

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Známé prostředí
  • Spin-off páté části
  • Nové možnosti
  • RPG prvky
  • Akce a zábava v jednom
  • Kooperace s jiným hráčem
  • Pestrá fauna a flóra
  • Grindování a craftění

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Ubisoft Montreal, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://far-cry.ubisoft.com/game/en-gb/home
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 2435
Publikováno: 20.02.2019
Poslední aktualizace: 2019-02-20 22:26:26
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Multiplayerové hry | Adventury a RPG | 3D hry | Akční hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Far Cry New Dawn

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

868925 přečteno
Nahoru