Získejte The Last of Us na PC zdarma. Hru si užijí majitelé nových grafických karet Radeon

Poslední roky je běžné, že při koupi nové grafické karty vám k ní výrobci přibalí jako dárek zajímavou hru. Tentokrát si chce hráče získat značka AMD s titulem The Last of Us Part 1 na PC. Bundle, jak se toto balení označuje, potěší kupující highendové i lowendové grafické karty. A právě u slabších grafik jde o velmi zajímavý poměr cena/výkon.

Jen koncem února skončila akce ke grafickým kartám Radeon RX 6000, kdy mohli kupující získat zdarma dvojici her Dead Island 2 a Callisto Protocol. Aktuálně od 7. 3. trvá akce, kde k nové grafice dostanete zcela zdarma cenami ověnčenou post-apo hru The Last of Us v PC verzi na Steamu.

Oceňované The Last of Us na PC zdarma

Stačí si pořídit jednu z grafik Radeonu generace RX 6000 a výše. Jedná se o grafické karty Radeon RX 6400, Radeon RX 6500 i Radeon RX 6950 XT. Pokud plánujete koupi nové generace grafických karet od Radeonu, potěšíme vás - The Last of Us Part 1 na PC dostanete také k Radeonu RX 7900 XT a RX 7900 XTX.

Tento chytrý tah se AMD musí vyplácet z dlouhodobého hlediska, kdy si hráče přikloní na svou stranu pěkným dárkem a ti pak léta zůstávají značce věrní. Navíc, grafické karty od AMD jsou sice stále používány v menším počtu, než konkurenční od Nvidie, ale zato jsou cenově dostupnější.

Jak získat The Last of Us Part 1 na PC zdarma

Samotným nákupem ale hru nezískáte. Zakoupit grafiku totiž musíte v jednom z obchodů, které s AMD spolupracují. Jedině tak totiž získáte speciální kód, případně kupon s kódem, které pak uplatníte přímo na oficiálním webu AMD.

V České republice jde o obchody Alza.cz, TSBohemia.cz, Digitor.cz, a CZC.cz, pro Slovenskou republiku zatím nabízí tuto možnost pouze Alza.sk. Kód je pravděpodobně možné aplikovat pouze na počítači, kde je zapojena i zakoupená grafika. Stačí tak nainstalovat grafickou kartu v PC, zažádat o kód na stránkách AMD a stihnout to vše do 15. 4., kdy akce končí. Aktivovat kód je ale možné až do 13. 5. 2023.

V nabídce AMD aktuálně figurují i jiné akce, kdy dostanete při nákupu jejich produktu hru zdarma. Při koupi procesorů Ryzen 5000 dostanete zdarma hru Company of Heroes 3 ak Ryzen 7000 vám přibalí Star Wars Jedi: Survivor (neplatí pro modely s 3D V-Cache).

Prodeje AMD ani letos nejsou optimální as konkurenční Nvidií, zdá se, prohrává boj, i proto se jedná o příjemný dárek pro hráče a způsob, jak si naklonit komunitu na svou stranu. Chcete-li vědět více o PC portu The Last of Us Part 1, sepsali jsme vše podstatné o hře i systémových požadavcích.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

868946 přečteno

Doporučujeme

Nahoru