Disney Heroes: Battle Mode (mobilní)
0 %

Akční RPG se známými Disney postavičkami

Fanoušky Disney postaviček a her určitě potěší mobilní RPG strategie Disney Heroes: Battle Mode dostupná pro Android i iOS zařízení. Disney charaktery v ní musí čelit zákeřnému viru proměňující i kladné postavy na zločince. Hráči začínají s dvojicí Ralph a Vanellope z Wreck-It Ralph a postupně se k nim přidají oblíbení hrdinové ze Zootopie, The Incredibles, Toy Story, Pirátů z Karibiku a mnoho dalších.

Každá z postav má své zvláštní schopnosti a na hráčích je postavit co nejúčinnější tým. Kromě základních schopností jsou zde i ty speciální, které je třeba získat hraním. Všechny akce postav jsou automatické, až na ty speciální, které mohou hráči pouštět kdykoliv jsou nabité.

Každý level se skládá ze tří vln nepřátel a za zabíjení získají hráči odznaky. Každá postava se dá navíc vylepšovat a posouvat tak směrem, jakým si přejí hráči. Po čase mohou být bitvy monotónně a navíc se dá odemknout i funkce automatických soubojů, která vše výrazně zjednoduší a půjde o grind fest. Disney Heroes: Battle Mode má krásnou grafiku a jistě potěší milovníky Disney charakterů, kteří uvidí své oblíbené postavy v akci.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Zootopia, Toy Story či Wall-E
  • Vylepšování postav
  • Tým s pěti hrdiny
  • Krásná grafika

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: PerBlue Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://perblue.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 462
Publikováno: 22.05.2018
Poslední aktualizace: 2018-05-22 21:26:44
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní) | Akční a arkády (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Disney Heroes: Battle Mode (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru