Dragon Warlords (mobilní)
0 %

Fantasy RPG svět se spoustou magie

Dragon Warlords je podmanivá online strategie odehrávající se v mystickém a bájném světě Adan. Hráči se setkají s množstvím rozdílných postav v boji po síti nebo v dlouhé a postupně rozvíjející se kampani. Toto RPG je nahozené do 3D grafického šatu a najdou se zde prvky TD her, kdy musí hráči hájit vlastní města, farmy apod.

Při grafice ještě zůstaneme, protože je opravdu jedním z tahounů hry. Jelikož jde o fantasy RPG, rozhodně zde najdeme kdejaká kouzla. S kouzly a efekty se tvůrci opravdu vyhráli a během bitev ukáží opravdu skvostné představení. Hra je samozřejmě vhodná i pro tabelty, kde masivní boje ještě získají na atraktivnosti.

K dosažení úspěchu je třeba taktizovat a to například správnou volbou jednotek, které budou poslány na útok, resp. obranu. A že je tu jednotek opravdu požehnaně dokazují už jen volitelné druhy, kde dominují rytíři, čarodějové, hrdinové, draci, taureni apod.

Jak jsme již zmínili, na výběr je z typů her hráč vs. hráč, nebo si hráči může vyzkoušet napínavou kampaň. Úvodem hry je k dispozici tutoriál a všelijaké rady, co se jak má dělat. Tam se hráči dozví, jak vylepšovat své postavy, jak stavět obranné či útočné struktury atd. V konečném důsledku tak jde o krásnou hru, jejíž vyzkoušení prostě nestačí a svět fantasy hráče pohltí.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • 3D grafika
  • Kouzla a fantasy svět
  • Dlouhá kampaň
  • Mytické postavy
  • Prvky tower defense her

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: http://dragoneternity.com/about/dragon_warlords/
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: GIGL
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 611
Publikováno: 18.02.2015
Poslední aktualizace: 2015-02-16 13:41:30
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Strategie (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Dragon Warlords (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru