Durango: Wild Lands (mobilní)
100 %

Ulovte si svého dinosaura v ambiciózním mobilním titulu

Jako blesk z čistého nebe se vynořila nová mobilní hra Durango: Wild Lands poutající pozornost hned od prvního pohledu. Ve zkratce jde o poměrně náročné MMORPG odehrávající se v prehistorickém světě plném dinosaurů, kde jste se ocitli s dalšími tisíci hráčů, abyste společně přežili v nehostinném prostředí. Vývojáři z Nexonu si dali záležet na každém detailu, takže hra působí prémiově, luxusně a přitom je zcela zdarma.

Při detailnějším pohledu zjistíte, že Durango: Wild Lands exceluje prakticky ve všech herních činnostech. Se svou postavou můžete shromažďovat suroviny, ze kterých následně stavíte obydlí, případně si vyrábíte předměty přes vyladěný craftovací systém. V přírodě pak lovíte malé i ty největší dinosauři, které následně uvaříte nebo spotřebujete jejich kůži, kosti apod. na výrobu oblečení nebo tvorbu předmětů. Ve své vesničce postavené na odlehlém ostrově si můžete farmařit a expandovat snad každou činnost, která vás napadne.

Na dění ve hře se díváte shora a zajímavostí je izometrické 2D zpracování s 3D modely postav, budov, prostředí apod. Při mobilních hrách jde o výrazně praktičtější a lépe vypadající řešení, co s takovou grafikou platí dvojnásob. Pohyb postav ovládáte pomocí joysticku. Na vše kolem můžete klikat prstem a zjistíte základní informace o povaze předmětu, o tom, zda s ním můžete něco dělat atd. Soubojový systém dá na začátku trošku zabrat, ale jakmile se do něj dostanete, přijdete mu na chuť. Jelikož jde o online RPG můžete svou postavu levelovat prakticky za vše, co s ní děláte. Pokáceli jste strom? Výborně, tady máte level navrch. Zabili jste velkého Allosaura? Získáváte zkušenosti z lovu.

Durango: Wild Lands má vypiplaných vizuál, neomezené možnosti hry, otevřený svět, dinosaurů, poměrně pohodlné ovládání, jednoduchý systém tvorby nových předmětů a absolutně bez poplatků vám poskytne ten nejlepší MMORPG zážitek, jaký je momentálně možné získat na mobilních zařízeních. A abychom nezapomněli, kromě pohybu po otevřeném světě se dá angažovat iv PvP zápasech nebo bitvách klanů!

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Prehistorický svět
  • Dinosauři v otevřeném světě
  • Obrovské MMORPG
  • Nádherná grafická stránka
  • Izometrické 2D
  • Craftění předmětů
  • Farmaření, lovení, stavění
  • Intuitivní systém ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: NEXON Company
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://durango.nexon.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1284
Publikováno: 24.05.2019
Poslední aktualizace: 2019-05-23 16:26:10
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní) | Simulátory (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Durango: Wild Lands (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

868925 přečteno
Nahoru