Infinity Blade 3 (mobilní)
0 %

Akční hra s dokonalým grafickým podáním

Jestli je mezi závodními hrami brána za špičku, co se hratelnosti i vizuálu týče, hra Real Racing 3, pak to samé platí o herní novince Infinity Blade 3 mezi akčními hrami. Jedná se o třetí díl třeskuté série, která všemi svými díly působí jako zjevení na poli mobilních her. Hra totiž přináší skvělý příběh, neskutečně podařené ovládání a z ní plynoucí hratelnost a jako skvost vybroušené grafické podání. Vše je opět zasazeno do zvláštního mixu středověkého prostředí a futuristické strohosti.

Infinity Blade III skutečně nemá adekvátní konkurenci a tak je třeba ji srovnávat pouze s předchozími díly. Oproti Infinity Blade 2 nedochází k již tak znatelnému vylepšení grafické stránky (což je ale vzhledem k míře dokonalosti vizuálu druhého dílu více než logické). Ovšem třetí díl jasně dominuje ve velkoleposti. Obří exteriéry hry dávají poznat, že se jedná o skutečný vrchol aktuálního mobilního hraní. Větší důraz na příběh jistě také potěší. Změny a vylepšení se dotkly i kovárny a dalších non-combat částí hry. Navíc přibyla možnost vytvářet lektvary.

Inifnity Blade 3 tak nabízí skvělý zážitek s kvalitní 3D RPG řežbou, zajímavým příběhem a tolik oceňovanou grafickou stránkou.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Dokonalé grafické zpracování
  • Rozsáhlý vizuál
  • Vylepšená kovárna
  • Lektvary

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Chair Entertainment Group
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://infinityblade.com/
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 1265
Publikováno: 18.09.2013
Poslední aktualizace: 2013-09-18 17:04:37
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Infinity Blade 3 (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

863865 přečteno
Nahoru