Polda 3 (mobilní)
0 %

Česká adventurová klasika

Třetí pokračování nejpopulárnější české adventury si můžete zahrát také na svém mobilním telefonu. Polda 3 nabídne opět vynikající a nezapomenutelný dabing od takových hvězd jako Luděk Sobota, Petr Nárožný, Jirka Lábus, Oldřich Kaiser a dalších. Oproti verzi pro počítače si zde můžete nechat zobrazit nápovědu, aktivní místa v lokaci, tutoriál, aktivní předměty v inventáři a tak podobně. Můžete si vybrat ze dvou režimů ovládání, a to klasickým kurzorem nebo jenom dotykově.

Příběh se točí samozřejmě kolem Pankráce, kterého vyhodili od policie, a tak se stal soukromým detektivem. Na jednu stranu přišel o placku, avšak na druhou stranu již nemá svázané ruce policejními nařízeními a všechno tak může řešit způsobem sobě vlastním. První zákaznicí je dáma, která pátrá po svém bývalém manželovi – kuchaři. To není nijak zajímavé do té doby, než se Pankrác dozví, že to byl kuchař hokejové hvězdy, která se vypařila téže. První veliká kauza tedy může začít.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Výborný dabing
  • Množství lokací
  • Hudební doprovod
  • Mezihry

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Zima software
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.polda5.cz/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2407
Publikováno: 30.07.2014
Poslední aktualizace: 2014-07-16 18:01:06
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Logické hry (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Polda 3 (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru