Reign of Conquerors (mobilní)
0 %

Středověké MMORPG pro hardcore fanoušky žánru

Ve světě MMORPG se urodilo již množství her, ale Reign of Conquerors nabízí něco navíc. Celá hra je zasazena do středověku, kterému vládnou jen ti nejmocnější a kde se setkáte s příšerami, draky a rytíři. Úkolem hráče je vybudovat co nejsilnější království a podmanit si okolí. To může udělat sám, nebo se spolčí do aliance s kamarády, které je do hry možné pozvat prostřednictvím facebooku.

Na denním pořádku budou úkoly - questy, za jejichž plnění hráč získá důležité suroviny pro svůj rozvoj, ale dají mu i cenné informace o budovách, které má stavět, jednotkách apod. Jelikož jde o denní questy, hráč je může plnit každý den a pokud se stane, že jeden den něco nesplní, automaticky se objeví nový quest. Pravděpodobně začnete s výstavbou budovy, kde si budete moci vycvičit svého hrdinu. Ten se bude účastnit bitev spolu s vaším vojskem a bude sám sbírat zkušenosti a dodávat jednotkám kuráž a odvahu. Jak už to bývá, bude o něco silnější než obyčejné jednotky, a za získané experiencia si pak můžete vylepšit jeho obranu, útok a magickou sílu. S nashromážděných vojskem se snažíte vyplenit nepřátel a získat od nich suroviny. Pokud ale neholdujete útočení na nepřátelské hráče, suroviny si opatříte iv dungeonech, kde se skrývají právě zmíněné monstra atd.

Reign of Conquerors disponuje skvělou grafikou dotvářející celkový dojem středověku, dobovou hudbou a hratelností, která udrží hráče v pozoru dlouhé hodiny. Všechny aspekty hry od budov, přes boje až po získávání surovin jsou skvěle propojeny a vám se naskytne plnohodnotný středověký zážitek.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vojska v čele s hrdiny
  • Získávání surovin pleněním nepřátel
  • ...nebo objevováním dungeonů
  • Skvělá hratelnost, grafika a hudební doprovod
  • Multiplayer

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Minoraxis
Potřeba instalace: ano
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 532
Publikováno: 30.11.2014
Poslední aktualizace: 2014-11-08 18:42:07
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Strategie (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Reign of Conquerors (mobilní)

Nahoru