Zombies Ate My Friends (mobilní)
0 %

Prožijete v zombie světě?

Zombies Ate My Friends sice zní hrozivě, ale není daleko od pravdy. Ve hře jste skutečně prožili jako jeden z mála obyvatel Fastervillu. Kdysi přátelské městečko má dnes 4206 obyvatel, i to převážně nemrtvých. Vy se budete s postavou pohybovat po městě a hlavním úkolem bude přežít. Na svých toulkách se musíte o sebe postarat, hledat si jídlo, zápasit se zombíky o přežití a prohledávat všechna zákoutí jako jsou restaurace, apartmány, policejní stanice apod.

Postavu si můžete nejrůzněji upravovat, ať už její vzezření, nebo vybavení. Zvolit si můžete ze spousty zbraní, které zvyšují vaše šance na přežití. Kromě klasických zombie se setkáte i s množstvím bossů.

Všechny úkony s postavou ovládáte klikáním na obrazovku. Připravte se tak na klikání po kurzorech pohybu, klikání na nepřátele, klikání po předmětech a vlastně to bude vaše nejčastější činnost vůbec. Hra je zdarma, ale jak jsme již u společnosti Glu zvyklí, během hraní je možné dokupovat předměty a bonusy za reálné peníze. Problém může nastat zejména s energií postavy, bez které se daleko nedostanete.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vytvořte si vlastní postavu
  • Velké množství zbraní
  • Hodně ťukání
  • Zombie svět

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Glu
Potřeba instalace: ano
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 943
Publikováno: 12.03.2015
Poslední aktualizace: 2015-03-10 16:43:45
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Zombies Ate My Friends (mobilní)

Nahoru