Angry Birds Star Wars II (mobilní)
90 %

Pokračování hvězdných ptáků

Naštvaní ptáci se opět vydávají za voláním Síly a ve druhém dílu populární arkády Angry Birds Star Wars přináší množství zábavy pro všechny uživatele. Angry Birds SW 2 představují zatím nejvelkolepější díl série, který hráčům nabízí více než třicítku hratelných charakterů. Poprvé mezi nimi bude i druhá, odvrácená a temná strana. Ostatně k ní verbuje i oficiální video se sloganem: „Join the Pork Side!“. Zahrát si tak můžete za legendárního Darth Maula s jeho smrtícím dvoučepelovým světelným mečem nebo dokonce za zosobnění samotného zla v podobě Darth Vadera.

Během hraní je navíc nabízena možnost okamžité změny postavy. Vždy se však musí nacházet na stejné straně přesvědčení. Hra totiž nabízí množství levelů jak pro rytíře Jedi, tak pro zástupce Temné vepřové strany.

Stáhněte si i další díly rozzlobených ptáčků: Angry Birds, Angry Birds Seasons, Angry Birds Space a Angry Birds: Star Wars. Hru za proradná prasátka si pak můžete vyzkoušet ve hře Bad Piggies.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Dokonalá zábava
  • Množství postav i levelů
  • Dvě základní přesvědčení
  • Bonusové levely

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Rovio Mobile Ltd.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.rovio.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 3437
Publikováno: 08.10.2013
Poslední aktualizace: 2013-10-08 13:59:59
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Angry Birds Star Wars II (mobilní)

Do poradny

angry-birds-star-wars-ii-mobilni: Battle of Naboo

Dobrý den, nevíte jestli to jde udělat tak, že bych tam měl Battle of Naboo, bez toho, že bych si stahoval jinou verzi hry? Předem děkuji za všechny odpovědi.

Vojta 3.1.2014 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky
Nahoru