BombSquad (mobilní)
0 %

Množství miniher s bombastickou postavičkou

Určitě si mnoho z vás pamatuje časy, kdy jste ještě na PS1 hráli Crash Bandicoota a jeho minihry, kde jste museli přežít co nejdéle, pokládat bomby, odrážet míče, vyhýbat se střelám apod. To vše se dělo v přítomnosti mnoha dalších postaviček z tohoto herního univerza. BombSquad je postaven na podobném principu a nabízí přímo neskutečnou zábavu!

Hlavní postavou je maličký panáček s velkou hlavou, který je plně přizpůsobitelný a s nímž se podíváte do různých koutů herního světa. BombSquad je založena na minihrách jako je zabrání vlajky, hokej, fotbal nebo mix těchto her. Kromě velmi zábavného singleplayeru, kde hrajete proti náhodně se rodícím panáčkům, si zahrajete i multiplayer, což se může hodit třeba na party.

Co je ale na hře nejlepší je samotné ničení panáčků. S vaší postavou můžete nepřátele ničit opravdu stylově - kopat do nich, bouchat je pěstmi nebo po nich házet bomby. Ty mohou být TNT, klasické bombičky, toxické, lepkavé, nášlapné a mnoho dalších druhů. Vše je obaleno v sytých barvách a v krásném 3D s realistickou fyzikou, takže je nutné vypočítat si trajektorii letu, dobu pro otočení postavy atd. Během ničení padají z výšky bonusy v podobě krabic, kde najdete bomby, zdraví či rychlostní bonusy.

Hru je možné hrát i s připojeným ovladačem, čímž se zlepší ovládání (na dotykových obrazovkách ale také funguje bezvadně) a vývojáři mysleli i na nejmenší, pro které je připraven mód s omezeným násilím. Jednoduše další must-have hra, při které pro plný zážitek nemusíte zaplatit ani korunu.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Neomezená zábava
  • Přizpůsobitelné postavičky
  • Množství miniher
  • Různé druhy bomb
  • Realistická fyzika
  • 3D grafika

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Eric Froemling
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 835
Publikováno: 27.02.2015
Poslední aktualizace: 2015-02-25 12:54:52
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - BombSquad (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru