Clumsy Ninja (mobilní)
100 %

Zábavná hra s malým Ninjou

Vývojářské studio NaturalMotion stojí za takovými mobilními peckami, jakými jsou CSR Racing, CSR Classics nebo My Horse. Každá jejich hra nebo aplikace nese výsostné znaky svého výrobce – cit pro detail, grafickou dokonalost a perfektní ovládání. Ostatně, pokud jste kteroukoli ze zmíněných her hráli, mohli jste se o tom přesvědčit na vlastní dotek.

Clumsy Ninja je malý a velmi nešikovný bojovník, který v sobě však skrývá netušený talent. Ten musí hráč rozvíjet poctivým tréninkem. Ten se sestává ze skákání na trampolíně, běhání či bušení do pytle. Ninja poslouchá na slovo – lépe řečeno na dotek. Díky skvělému fyzikálnímu enginu tak přesně reaguje na jakýkoli podnět od hráče. Lze jej udeřit, pohladit, shodit, vytáhnout do vzduchu, přivázat k němu malý balónek apod. Ninja se pak dokáže rozčílit, usmát nebo smíchy skoro brečet, pokud jej budete dostatečně dlouho lechtat.

Clumsy Ninja patří mezi nejkrásnější novodobé mobilní hry a to jak po stránce grafické, tak i obsahové a funkční.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Množství unikátních předmětů
  • Skákání na trampolíně
  • Neustálé vylepšování
  • Vynikající vzhled
  • Propracovaný fyzikální engine

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: NaturalMotion
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.naturalmotion.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2134
Publikováno: 26.11.2013
Poslední aktualizace: 2014-05-23 16:17:25
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Dětské hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

05.12.2013

95 %

plusskvělá grafika a animace propracované do nejmenších detailů roztomilý ninja vtipné úkoly pro děti i dospělé stejně zábavné

plusaplikace občas padá :-(

Ačkoliv je to vlastně uživatelsky strašně jednoduchá aplikace, svou podobou a skvělým zpracováním je opravdu zábavná, jako málokterá hra. Rozhodně doporučuju vyzkoušet, je to jedna z nejlepších her poslední doby.

Poradna aplikace - Clumsy Ninja (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru