Goat Simulator (mobilní)
90 %

Někdo tu rád kozičky?

Goat Simulator je parodií simulátorů i parodií sebe sama. Původně PC hra se dostala i na mobilní platformy, abyste se mohli s kozou vyřádit kdekoliv. Přesně tak, hlavním hrdinou je koza, na kterou se díváte z pohledu třetí osoby, jezdíte s ní po maličkém světě jedné mapky a snažíte se o co nejhloupější věci. Narážíte, padáte, strkáte, běháte, skáčete, padáte, ničíte - cokoli vás napadne, Goat Simulator vám dá možnost to vyzkoušet.

Kozičkový simulátor neposkytne žádný hlubší smysl a přece je oblíbený miliony hráčů po celém světě. Vždyť kdo by si nechtěl občas zablbnout s kozou? Navíc, hra je plná chyb (bugů) a to ne ledajakých, ale záměrných! Přesně tak, tvůrcům velmi záleží na tom, aby byla hra co nejvíce dobugovaná a stávaly se tak ty nejšílenější věci. Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo nasadit na kozu jetpack a létat? Inu, Goat Simulator vám rád vyhoví.

Od PC verze se přece jen něčím liší. Jelikož jde o mobilní port, grafika je o něco slabší a ani ta jedna mapka, které se po několika hodinách (možná minutách) přejí, není tak velká. Koho to ale zajímá? Zde může všechny předměty a lidi olízat koza, tak nač větší mapa?

Pokud patříte mezi milovníky šílených her, děláte věci z recese nebo máte prostě rádi kozy Goat Simulator vám splní všechny hloupé hráčské přání. Pokud ale chcete své peníze utratit za něco jiného, neváhejte, doporučují to dokonce i sami vývojáři.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Hrajete za kozu
  • Obléknete si jetpack
  • Olížete věci
  • Olížete lidi
  • Tolik bugů pohromadě jste ještě neviděli
  • Koza

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Coffee Stain Studios
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.goat-simulator.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2839
Publikováno: 07.02.2015
Poslední aktualizace: 2015-02-04 16:05:53
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Simulátory (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Goat Simulator (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru